Přeskočit na hlavní obsah

Černé bezdotykové baterie Sanela: elegantní a praktické zvýšení hygieny

Toužíte po černé umyvadlové baterii? Objevte černé bezdotykové baterie Sanela a přesvědčte se o jejich výhodách.

Bezdotykové vodovodní baterie již nejsou výsadou pouze nákupních center a restaurací. Stále častěji je můžeme vidět také v běžných domácnostech. Důvod? Poskytují větší hygienický komfort a usnadní vám následný úklid, protože nejvíc znečištěná část baterie je právě její páka nebo ovládací kohoutek.

 

Jak fungují bezdotykové baterie

Bezkontaktní vodovodní baterie fungují na principu infračerveného snímače, který zareaguje na přítomnost rukou před baterií okamžitým spuštěním vody. 

sanela


Výhody automatických baterií Sanela   
 

Lepší hygiena a kvalita pitné vody

Největší výhodou je bezesporu zvýšení hygienického komfortu, což oceníte hlavně v době chřipkových pandemií nebo při návštěvě obchodního centra (a to nejenom v chaotickém vánočním období). Ale senzorové baterie najdou uplatnění také ve vaší domácnosti.
 

Snadná údržba

Nejvíce zaschlých vodních kapek najdete na ovládání baterie, protože po umytí rukou vypínáte tok vody mokrýma rukama. Vodní kapky následně zůstanou na páce a po zaschnutí vytvoří nevzhledný flek s bílým povlakem vodního kamene.

Bezdotykové řešení vám usnadní drhnutí nevzhledných kapek vody a vy tak můžete trávit více času například se svou rodinou. Navíc si nemůžete poškrábat ovládání baterie například prstýnkem.
 

Úspora vody

Senzor baterie detekuje pohyb rukou a zajistí, že proud vody bude téct pouze v době, kdy je to potřeba. Žádná voda navíc zbytečně neproteče při čistění zubů nebo během mytí obličeje. Senzor oceníte i v rodině s malými dětmi, protože nevadí, když zapomenou zastavit vodu po své hygieně.

Navíc mají bezdotykové baterie Sanela úsporný perlátor s omezeným průtokem vody na 6 litrů za minutu, takže snížení spotřeby vody je zajištěno hned dvojnásobně.  

Bezdotykové baterie Sanela už od nás znáte, ale věděli jste, že se tento český výrobce nyní zaměřil také na produkty v černé barvě?

 

Černá barva nahrazuje běžný chrom

Tmavé koupelnové vybavení si získává stále větší oblibě, protože působí originálně, elegantně a skvěle se kombinuje s dalšími barvami. Černé produkty se budou skvěle vyjímat v bílých koupelnách, ale zároveň úchvatně doplní i barevné interiéry.

          černé bezdotykové baterie sanela       černé bezdotykové baterie sanela

Není proto divu, že i Sanela vsadila právě na tuto barvu ve svých nových vodovodních bateriích. Vybrat si můžete umyvadlovou baterii s montáží na umyvadlo, ale také baterii na stěnu. Nemusíte se bát, že by byla černá baterie náročnější na údržbu. Díky moderním technologiím a použitém materiálu se udržuje stejně dobře jako chrom – bezdotyková verze dokonce lépe.

A pokud se rozhodnete pro černé bezdotykové baterie od Sanely, nezapomeňte je zkombinovat s tmavými doplňky do koupelny.

nahoru