Přeskočit na hlavní obsah

Modul GROHE Rapid SLX a těleso GROHE Rapido SmartBox

Zestárněme spolu

Revoluční produkty pro designéry, instalatéry i domácnosti.

Grohe Radid SLX

Rám, který opravdu vydrží

GROHE Rapid SLX

Zatímco staré rámy budete muset vyměnit, GROHE Rapid SLX připojíte i k technologiím, které teprve přijdou.

Díky použitým materiálům vám modul vydrží dlouho, po čase vyměníte pouze keramiku a tlačítko. Při výběru tlačítek se navíc nemusíte omezovat. K dispozici jsou ve dvou velikostech, třech designech a dvanácti barvách.

Odolnější, sofistikovanější a připravený na zítřek

Varianty GROHE Rapid SLX

Univerzální řešení pro budoucnost

GROHE Rapido SmartBox

Spousta technologií v tak malém prostoru. Konečně univerzální řešení pro instalatéry. Můžou nejprve nainstalovat podomítkové těleso a až poté připojit jakoukoliv baterii. Zapojit lze přitom až tři sprchové funkce.

Více prostoru v koupelně, nevídaná flexibilita pro designéry, pěkný vzhled a dlouhá výdrž jsou další přednosti, které činí z GROHE Rapido SmartBox opravdu unikátní montážní těleso.

Grohe Radido SmartBox

Objevte nekonečné možnosti s GROHE

S podomítkovým modulem GROHE Rapido SmartBox budou všechny adaptéry a násady zbytečné. Jeho přípojky totiž mají ½" závity, které jsou totožné s průměry standardních trubek. Na rozdíl od ostatních montážních sad s přípojkami ¾" je tak SmartBox okamžitě po rozbalení kompatibilní s většinou potrubí.

Varianty GROHE Rapido SmartBox

Další produkty

Desetiletá záruka

Desetiletá záruka GROHE Professional

Při vývoji produktů GROHE je kladen důraz na odolnost a udržitelný rozvoj. Díky tomu vám výrobce může nabízet speciální dlouhodobou záruku na funkci a bezpečnost všech vestavných montážních systémů včetně rámu Rapid SLX. Případný servis provede přímo u vás a garantuje dostupnost náhradních dílů i po ukončení výroby.

nahoru