Přeskočit na hlavní obsah

Německá značka HANSA působí na trhu již od roku 1911 a patří ke špičkám ve svém oboru. Její úspěch přitom není náhoda, ale výsledek úsilí, zkušeností a důsledného přístupu k designu i zpracování produktů. Se značkou HANSA můžete s vodou zacházet chytře, pohodlně, bezpečně a ekologicky.

Hansa_o_znaüce_856ě568_px.jpg

Nová kolekce baterií se štíhlým designem

Toužíte po vodovodních bateriích, které jsou nejen stylové, ale také funkční a šetrná k životnímu prostředí? S HANSAVANTIS a HANSAVANTIS STYLE to máte všechno. Nový štíhlý design výrobků je jasným projevem důrazu na styl a kvalitu pro všechny domácnosti.

Sprchové sety pro každou koupelnu

Hledáte sprchový set, který je nejen funkční, ale také elegantní a v souladu s moderními designovými trendy? Přestaňte hledat! Sprchové sety od značky HANSA představují kombinaci nejnovější technologie a exkluzivního designu, které přinesou vaší koupelně neopakovatelný šarm. Sprchové sety mají jednoduché ovládání, různé režimy vodního proudu a termostatické baterie, které garantují stálou teplotu vody podle vašeho výběru.

Z NAŠEHO BLOGU

Šetřete v domácnosti s úspornými produkty HANSA ECO

Věděli jste, že minutové sprchování teplou vodou spotřebuje víc energie než celodenní svícení? Řekněte ANO úsporám ve své domácnosti. S ekologickými produkty HANSA ECO šetříte vodou i energiemi. Podívejte se, jak snížit náklady na vodu i energie ve své domácnosti bez omezení na komfortu.
 

Přečíst článek
Přečíst článek

TOP PRODUKTY

CHYTRÝ ŽIVOT SE ZNAČKOU HANSA

3.jpg

ODPOVĚDNOST A RESPEKT

HANSA zpracovává výhradně vysoce kvalitní a trvanlivé materiály, například mosaz MS 63 odolnou proti uvolňování zinku a proti korozi, plasty s certifikátem KTW a funkční jádra WATER SAFE s nejmodernější technologií. Všechny mosazné součásti vedoucí pitnou vodu mají u našich umyvadlových modelů povrchovou úpravu bez obsahu niklu a u kuchyňských modelů navíc s nízkým obsahem olova – pro zachování stávající kvality pitné vody.

VÍCE O ZNAČCE HANSA

Hansa

nahoru