Přeskočit na hlavní obsah

Hansgrohe Rainfinity: zažijte luxusní pocit během sprchování

Zažijte opravdovou relaxaci během sprchování! Pojďte se společně s námi seznámit s Rainfinity – řadou sprch pro náročné milovníky wellness a designu.

Německá společnost Hansgrohe patří několik let mezi lídry na trhu s koupelnovým vybavením, která si zakládá na vysoké kvalitě, funkčnosti produktů, ale i na špičkovém designu. To, že je společnost Hansgrohe šampiónem v koupelnovém designu, dokazuje i série Rainfinity.

Opravdová relaxace

luxusní horní sprchy.jpg

Koupelna je odjakživa osobní oázou klidu a pohody. Místem, kde můžete být sami sebou a relaxovat po náročném dni. A právě na odpočinek se zaměřila společnost Hansgrohe, která vyvinula inovativní technologie pro maximální relaxaci.

Inovativní sprchy Rainfinity nabízejí komplexní program pro rozmazlování všech vašich smyslů díky několika proudům vody. Trysky proudu PowderRain mají nově až šest otvorů, kterými proudí tisíce jemných mikrokapek vody. Ty následně jemně dopadají na pokožku a vaše tělo obejmou v uklidňující vodní náruči.

 

luxusní hansgrohe rainfinity.jpg

Výhodou je i to, že voda při sprchování nestříká okolo, takže nemusíte čistit prostor sprchy od zaschlých vodních kapek. Pokud se sprchujete v pozdních nočních hodinách nebo naopak brzy ráno, určitě oceníte i výrazně tišší sprchováníHansgrohe Rainfinity se může pochlubit i 20 % úsporu vody při zachování komfortu během sprchování.   

Velice oblíbeným produktem jsou i šíjové sprchy Rainfinity, které využijí hlavně ženy, když si nechtějí namočit vlasy nebo nalíčený obličej. Takže i dámy si mohou užít relaxační sprchu před oslavou bez obav z rozmazání make-upu. Šíjovou sprchu můžete využít i jako horní, zádovou nebo boční sprchu.

Moderní technologie Rainfinity

Hansgrohe patří mezi inovativní společnosti. U série Rainfinity oceníte hned několik užitečných i praktických technologií:

 • MonoRain – velmi přesný, uklidňující a uvolňující sprchový proud ze středu sprchy
 • IntenseRain – intenzivní sprchový proud, který oceníte především při mytí vlasů nebo při ranní rozespalosti
 • PowderRain – velmi jemný proud vody pro relaxační sprchování
 • XXL Performance – rozděluje tok vody prostřednictvím velkého disku vodních paprsků, takže voda obklopuje celé tělo
 • QuickClean – praktická funkce, díky které odstraníte usazeniny vodního kamene jednoduchým přejetím prstem
 • Select ­– pomocí tlačítka Select si jedním stiskem přepnete na jakýkoliv z nabízených proudů snadno a rychle
 • EcoSmart – šetří spotřebu vody, ale díky vodě obohacené vzduchem zanechává 100 % komfort a pohodlí

Špičkový design

Rainfinity se však může pochlubit i špičkovým designem, který si zasloužil ocenění iF GOLD AWARD 2019. Jeho moderní matná bílá barva elegantně kontrastuje s tmavými grafitovými disky vodních paprsků.

Sestavte si Rainfinity přesně podle sebe

Své domácí wellness si můžete zařídit přesně podle svých představ. V naší nabídce najdete nejen kompletní sprchové soupravy, ale i samostatné koupelnové vybavení. Samostatně nabízíme i základní tělesa Rainfinity, ruční sprchy, horní sprchy, šíjové sprchy, ale i Rainfinity poličky.

Hansgrohe Rainfinity: zažijte luxusní pocit během sprchování

Hlavní výhody sprchového setu Rainfinity

 • špičkový nadčasový design
 • domácí wellness
 • snadné a intuitivní ovládání
 • inovativní sprchové proudy
 • úspora vody bez omezení pohodlí
 • vysoká kvalita

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, obraťte se na naše kolegy z technického poradenství Kontakt.

nahoru