Přeskočit na hlavní obsah

Požitek z vody,
který šetří peněženku
i planetu

Chcete snížit spotřebu vody, a přitom si zachovat maximální komfort při sprchování? Využijte moderní technologie hansgrohe! Vodovodní baterie a sprchy s technologiemi EcoSmart a CoolStart šetří vodu, planetu i vaše finance.

CoolStart

Roundle_USP_CoolStart_Celsius_green_gradient.png

EcoSmart

Roundle_USP_EcoSmart_green_gradient.png

Umyvadlové baterie

foto_baterie.jpg

Umyvadlové baterie používáme několikrát denně, takže není divu, že výrazně ovlivňují spotřebu vody i energií. Díky technologii EcoSmart snížíte spotřebu vody na 5 litrů za minutu. Ale nebojte se, že přijdete o komfort. Voda je obohacena vzduchem, takže to ani nepoznáte.

CoolStart šetří energie i životní prostředí, protože teplou vodu spotřebováváte až ve chvíli, kdy ji skutečně potřebujete. Rukojeť se neotáčí doprava, takže při spuštění vody nedochází k ohřívání vody jako u jiných vodovodních baterií. Teplou vodu ovládáte vy – stačí otočit pákou doleva.

Sprchové sety a ruční sprchy

foto_sprchy.jpg

Sprchování patří mezi nejoblíbenější rutiny. Ať už se sprchujete kvůli relaxaci nebo hygieně, spotřebujete velké množství vody. Ruční a horní sprchy s technologií EcoSmart snižují spotřebu vody, ale také emise CO2 díky nižší spotřebě energie.

Navíc zajišťují konstantní průtok i při kolísání nebo nízkém tlaku vody.

Buďte #InTouchWithOurPlanet

Foto_uvodn°-k-videu.jpg

Proč právě Hansgrohe?

Společnost Hansgrohe se sídlem v Schiltachu v německém Schwarzwaldu získala během své 120leté historie v sanitárním sektoru pověst předního inovátora v oblasti technologie, designu a trvalé udržitelnosti. Baterie, sprchy a sprchové systémy společnosti Hansgrohe jsou opravdovými originály, které vnášejí do koupelen a kuchyní pohodlí i krásný vzhled.

+7

Zobrazit více

nahoru