Přeskočit na hlavní obsah

Úsporné sprchové sety hansgrohe

Se sprchovým systémem hansgrohe Pulsify prožijete zcela novou dimenzi sprchování nejen díky velké hlavové sprše XXL Performance. Sprchové sety s technologií EcoSmart vám umožní ušetřit až 40 % vody, aniž by se snížila kvalita vašeho sprchování. AirPower technologie přidává do každé kapky vody vzduch, což vytváří jemnější a luxusnější proud vody.

24241000_usp2.png 24241000_usp3.png

Ruční sprchy EcoSmart pro úsporu vody

Sprchová hlavice hansgrohe Pulsify Select v sobě spojuje atraktivní design, praktické funkce a moderní inovace. Kromě nadčasového vzhledu nabízí hned 3 povzbuzující proudy: PowderRain, IntenseRain a masážní proud. Díky tlačítku Select můžete mezi jednotlivými proudy jednoduše přepínat a užít si každou minutu ve sprše.

24161670_usp1.jpg 24161670_usp3.png

Další produkty

Výhody technologie EcoSmart

  • Nižší spotřeba vody a energií až o 60 %.
  • Ruční a horní sprchy mají spotřebu pouze 9 l/min. Ruční a horní sprchy green/EcoSmart+ mají spotřebu dokonce jen 6 l/min.
  • Konstantní průtok i při kolísání nebo nízkém tlaku vody.
  • Bohatý, provzdušněný proud vody pomocí vestavěného úsporného perlátoru.

#FeelPulsified se sprchami hansgrohe!

obr_video_CZ.png

Proč právě Hansgrohe?

Společnost Hansgrohe se sídlem v Schiltachu v německém Schwarzwaldu získala během své 120leté historie v sanitárním sektoru pověst předního inovátora v oblasti technologie, designu a trvalé udržitelnosti. Baterie, sprchy a sprchové systémy společnosti Hansgrohe jsou opravdovými originály, které vnášejí do koupelen a kuchyní pohodlí i krásný vzhled.

+8

Zobrazit více

nahoru