Přeskočit na hlavní obsah

Hledáte vánoční dárek? Darujte praktické pomocníky do kuchyně!

Stále ještě nemáte nakoupeny dárky pod stromeček a přemýšlíte, čím byste své blízké překvapili? Věnujte jim praktického pomocníka do kuchyně. Kdo by totiž nechtěl mít pěkně zařízenou domácnost? Tihle pomocníci určitě stojí za to!

Praktické dárky nepatří zrovna mezi nejoblíbenější varianty dárků pod stromeček, ale někdy je lepší darovat užitečného pomocníka, který ušetří obdarovanému čas, než ho odbýt neoriginálními dárky, penězi nebo vouchery, které stejně nevyužije.
 

Konec chaosu v kuchyni!

Náš první tip na vánoční dárek míří do kuchyně, protože kdo by nechtěl mít stylovou a hlavně praktickou kuchyň.

Udržovat pořádek v kuchyni někdy může být pěkná fuška. Naštěstí ale na trhu najdete spoustu nápaditých výrobků, které vaší kuchyni přidají prostor a vnesou do ní řád. Jedním z nich je například praktický organizér do kuchyně. Organizéry sice nejsou žádnou novinkou, avšak v poslední době nabyly mnohem estetičtějšího designu.

Kromě těch plastových lze pořídit i dřevěné či momentálně velmi populární bambusové. Může jimi být vybavena kuchyňská deska, poličky nebo jednotlivé zásuvky. Oceníte je nejen na organizaci příborů a kuchyňských nožů, ale také třeba pro oddělení talířů, pokliček nebo skleněných dóz na potraviny. Už žádné přehrabování v šuplících a hledání vývrtky nebo té správné pokličky!
 

organizér do kuchyně


Nepostradatelní z nepostradatelných

Naprostou klasikou, co se týče vybavení do kuchyně, jsou také nože, vařečky nebo krájecí prkénka. Těmi uděláte radost zkrátka vždycky. Ale jaké zvolit? Obecně bychom řekli, že je rozhodně lepší dát přednost tomu dřevěnému před plastovým. Plastová prkénka sice můžeme dát do myčky, avšak po říznutí na nich vznikají vruby, které se neuzavřou, a tudíž v nich zůstanou bakterie. To se u dřevěných prkének neděje, takže z hlediska hygieny je rozhodně lepší volit ta.

Obecně se vyplatí mít prkének několik: jedno na krájení masa a ryb, druhé na zeleninu a třetí na krájení chleba. V neposlední řadě nezapomeňte také na to, aby bylo dostatečně široké (alespoň 25 x 40 cm). Díky tomu vás nebude nic omezovat a jídlo nebude padat na stůl nebo hůř, na podlahu.
 

Filtrovaný zázrak – šetrný i k přírodě

16_Style_XL_Grey_Family_Mother_Pouring_Girl_Tabel_Meal.jpg

Rodiny, které žijí ekologickým životním stylem, rozhodně potěší filtrační konvice nebo filtrační patrony na kuchyňské baterie. Díky nim se uživatelům podaří snížit spotřebu plastových lahví na minimum. Nejen že je tento dárek originální, ale je také především praktický. Tímto způsobem však uděláte radost i těm, které zajímá zdravý životní styl.

Příjem filtrovaných tekutin totiž mnohem méně zatěžuje organismus.

16_Style_XL_Grey_Filling_128239_0.jpg

A na jakém principu tito pomocníci fungují? Jsou vybaveni vícestupňovými filtry, které zachytí jak viditelné nečistoty, tak i složky již rozpuštěné ve vodě. Filtrovaná voda je navíc mnohem chutnější, než ta vytékající rovnou z kohoutku. Chuť doma připravovaných nápojů se tedy posune na úplně jinou úroveň! Jako bonus můžete zakoupit skleničky GROHE v elegantním čistém designu.

TIP SANITINO: Mezi ekologické vychytávky se řadí i cestovní láhev na pití sloužící pro opětovné použití. Průměrný člověk tak ušetří kolem 150 plastových lahví za rok

Kuchyňské doplňky jsou nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Věříme, že pod stromečkem takto užitečný dárek vykouzlí úsměv na tváři a při používání vám usnadní mnoho práce. V krásně zařízené kuchyni se vaří i peče jedna báseň!

Související produkty

Výprodej - 30 %
1 521 Kč s DPH
Skladem 18 ks
Zítra u Vás
Výprodej - 53 %
nahoru