Přeskočit na hlavní obsah

Budujete nový domov a hledáte inspiraci kuchyní? Plánujete rekonstrukci své letité kuchyně? Inspirujte se kuchyňským řešením GROHE a usnadněte si výběr dřezů, kuchyňských baterií, doplňků a sorterů. Máme pro vás 4 kompletní kuchyňská řešení!

Z naší mnohaleté zkušenosti víme, že výběr produktů do kuchyně může být někdy pěkně tvrdý oříšek. Toho si je vědoma i renomovaná značka GROHE, která společně s námi vytvořila sérii kuchyňských řešení. Už nemusíte řešit otázky, jaká kuchyňská baterie se hodí k vybranému dřezu nebo jaké produkty budou pro vaši rodinu ideální.


Co je GROHE inspirátor?

Než začneme s jednotlivými inspiracemi kuchyní, pojďme se společně podívat, co je GROHE inspirátor.

Představí nám ho zástupce společnosti GROHE – Richard Kurta, Leader, E-commerce channel Czech & Slovakia, LIXIL EMENA.

Kurta_Profile_upravené.png
Richard Kurta, Leader, E-commerce channel Czech & Slovakia, LIXIL EMENA.

Proces rekonstrukce, či renovace kuchyně je mnohdy velmi náročný. Nedílnou součástí rekonstrukce je správné plánování, výběr vhodných produktů a následná tvorba vizualizace. Projekt kuchyňského inspirátoru GROHE tak vznikl jako odpověď na tyto zákaznické potřeby. Cílem bylo vytvoření nástroje, který dodá inspiraci a umožní vám vybrat si z produktového portfolia rychle a jednoduše. Vše je navíc připraveno tak, že výběr a následný nákup je možno realizovat jediným kliknutím.

Aktuálně si můžete vybrat ze 4 kuchyní GROHE, které jsou odstupňované podle cenových úrovní. Jednotlivá kuchyňská řešení byla pečlivě sestavena ve spolupráci s experty ze společnosti GROHE a SANITINO, kteří se tvorbou kuchyňských konceptů dlouhodobě zabývají a mají v této oblasti množství zkušeností. Vybrané produkty se designově, ale i funkčně doplňují a umožnují tak vytvoření jednotného vizuálního stylu kuchyně, která se tak stane srdcem Vaší domácnosti. Od vaší nové kuchyně GROHE vás nyní dělí pouze jeden klik.

 

 

Kuchyň BAU – úchvatná jednoduchost s čistými tvary

GROHE Bau

Pro kuchyň BAU je typická její úžasná jednoduchost. Minimalistický vzhled podporují čisté tvary a elegantní linie vybraných produktů. Ale nechybí ani mnoho praktických funkcí pro maximální pohodlí.

Kuchyň GROHE BAU tvoří stylová praktická dřezová baterie GROHE Get v chromovém provedení a designově ladící nerezový dřez GROHE K200.

Kuchyňská baterie GROHE Get vás oslní svým zářivým leskem, který díky povrchové úpravě StarLight vydrží po celou dobu používání baterie. Ale nesmíme zapomenout ani na její praktické funkce. Výpustí této kuchyňské dřezové baterie je možné otáčet o 360 °, což poskytuje úžasnou flexibilitu při napouštění vody i při umývání nádobí. Velice praktická je i profesionální sprcha na pružinovém mechanismu se dvěma režimy proudu vody. Ovládání baterie je jednoduché a precizní stejně jako regulace a nastavení teploty vody díky keramické kartuši s technologií SilkMove.

Univerzální nerezový dřez GROHE K200 je velice robustní, takže se hodí i do těch nejvytíženějších kuchyní. Jeho součástí je praktický automatický odtok s krytem a sítko na nečistoty. Výhodou je, že je oboustranný, takže ho můžete nainstalovat podle potřeby vaší domácnosti. Aby byl zachován jednoduchý, ale zároveň praktický styl kuchyně, je toto řešení doplněno o dávkovač na saponát a dělený vestavný odpadkový koš GROHE. 

Líbí se vám kuchyň BAU? Prohlédněte si více fotografií a jednotlivé produkty v detailu kuchyně GROHE BAU.

 

Kuchyň BLUE PURE – čistý prožitek z vody

GROHE BLUE PURE

Kuchyň BLUE PURE je určena všem milovníkům designu, moderních technologií a zdravé čisté vody. S tímto kuchyňským řešením si můžete dopřát lahodnou filtrovanou vody kdykoliv budete mít chuť. 

Kromě inovativní filtrační funkce vás toto kuchyňské řešení okouzlí svým designem a praktičností. Značka GROHE do kuchyně BLUE PURE vybrala filtrovací sadu GROHE Blue Pure s pákovou kuchyňskou baterií Eurosmart v kombinaci s nerezovým dřezem GROHE K400.

Páková dřezová baterie Eurosmart je velice praktická z hlediska funkcí i údržby. Povrchová úprava GROHE StarLight zajišťuje oslnivý lesk a maximální odolnost vůči škrábancům a znečištění. Filtrační řešení Blue Pure promění obyčejnou kohoutkovou vodu na chutnou neperlivou vodu zbavenou všech nežádoucích látek a zápachů. Kazeta filtru GROHE Blue Pure je schopna filtrovat až 3 000 litrů vody a její výměna je velice snadná. Díky odděleným přívodům vody si můžete vybrat, zda chcete vodu filtrovanou nebo nefiltrovanou.

Robustní nerezový dřez GROHE K400 nabízí 2 oddělené sektory a jeho součástí je i dálkové ovládání odtoku. Nechybí ani sítko na nečistoty! Tento model je oboustranný, takže ho můžete přizpůsobit své kuchyni. Součástí této inspirace je také dávkovač saponátu a nechybí ani filtrační lahve a stylové skleničky na filtrovanou vodu GROHE.

Zaujala vás kuchyň BLUE PURE? Prohlédněte si více fotografií a jednotlivé produkty v detailu kuchyně GROHE BLUE PURE.
 

Kuchyň ESSENCE – sofistikované technologie a design

GROHE Essence

V sofistikované designové kuchyni ESSENCE hraje barva a zpracování povrchů důležitou roli, což ocení milovníci prvotřídní kvality i jedinečného designu. Nesmíme však zapomenout ani na praktické funkce kuchyňských produktů.

GROHE vybralo pro kuchyň ESSENCE designovou dřezovou baterii GROHE SmartControl Essence v povrchové úpravě Hard Graphite a kuchyňský dřez ve stejné barvě.

Kuchyňská baterie GROHE SmartControl Essence podtrhne výjimečnost vaší designové kuchyně díky své povrchové úpravě GROHE PVD. Díky této technologii je povrch odolný vůči poškrábání i znečistění. Pro zapnutí vody stačí jednoduše stisknout tlačítko zápěstím nebo loktem. Otáčením tlačítka můžete jednoduše regulovat tok vody podle potřeby. Praktický je i vytahovací perlátor, který poskytuje maximální svobodu při mytí zeleniny, nádobí nebo napouštění nádob.

K designové baterii se hodí i designový dřez. Proto značka GROHE zvolila kubistický dřez K700 ve stejném barevném provedení Hard Graphite. Tento model je odolný vůči poškrábání a díky svým rozměrům umožní pohodlné napouštění vody i do větších hrnců. Společně s dávkovačem saponátu vám tyto produkty usnadní každodenní práci v kuchyni a budou působit skvěle v moderních i minimalistických kuchyních.  

Líbí se vám inspirace kuchyně ESSENCE? Prohlédněte si více fotografií a jednotlivé produkty v detailu kuchyně ESSENCE.
 

Kuchyň BLUE HOME RED & BLUE – revoluční kuchyňské řešení

GROHE BLUE HOME REDPro opravdu náročně rodiny připravila značka GROHE kuchyňské řešení BLUE HOME RED & BLUE. Toto řešení spojuje veškeré přednosti moderního designu a inovativních technologií.

Kromě filtrace vody se můžete těšit na vynikající chlazenou nebo vařící vodu, která se může hodit na přípravu čaje nebo k vaření.

Srdcem kuchyně BLUE HOME RED & BLUE jsou dvě kuchyňské baterie se systémy GROHE Blue a GROHE Red Mono.  Zatímco GROHE Blue Home je zárukou dokonale čisté chlazené vody přímo z kohoutku, GROHE Red Mono se postará o vařící vodu s teplotou 100 °C. Obě kuchyňské baterie dodají šmrnc vaší kuchyni díky technologii PVD, která kromě barevného provedení SuperSteel nabídne i odolnost vůči poškrábání.

Aby byl zachován také líbivý design, vybrala společnost GROHE exkluzivní granitový dřez z řady K700. Tento model je určen pro hloubkovou instalaci, což je ideální řešení moderních i minimalistických kuchyní. Dřez K700 je dostupný v jednosektorové variantě a jeho součástí je rychlomontážní upínací systém, odpadní sada a sítko na nečistoty. I v tomto případě je kuchyň doplněna o praktický dávkovač saponátu a příslušenství pro filtraci a skleničky s logem GROHE. 

Zaujala vás kuchyň BLUE HOME RED & BLUE? Prohlédněte si více fotografií a jednotlivé produkty v detailu kuchyně GROHE BLUE HOME RED & BLUE.

Doufáme, že vás inspirace kuchyní zaujali a věříme, že jste nyní o krůček blíže ke své vysněné kuchyni.

nahoru