Přeskočit na hlavní obsah

Jak vybrat

 • Jak vybrat záchod

  Jak vybrat záchod

  Toaleta je jednou z nejdůležitějších součástí našeho domova, proto byste se jejímu výběru měli věnovat obzvláště pečlivě. Správně vybraný záchod šetří vodu, je nenáročný na údržbu a svým uživatelům dopřeje potřebný komfort. S nevhodně vybranou toaletou se naopak úroveň vašeho bydlení výrazně zhorší. Pojďte se podívat, jak vybrat záchod a na co si dát při jeho nákupu pozor.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat bidetovou spršku

  Jak vybrat bidetovou spršku

  Existuje několik variant, jak doma instalovat bidet. Kromě samostatně stojících bidetů a bidetových sedátek, které lze namontovat na WC, je na výběr také bidetová sprška. Je to prostorově úsporné řešení, které zajistí řádnou očistu. Nejde jen o pocit lepší hygieny, ale také o pevnější zdraví. Poradíme vám, jak vybrat bidetovou spršku vhodnou pro vaši domácnost.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat bidetovou baterii

  Jak vybrat bidetovou baterii

  Už i v sortimentu bidetových baterií, produktu, který byl dříve poměrně raritní, nyní existuje široký výběr. V nabídce SANITINO máme přes 300 bidetových baterií různých výrobců, stojánkových nebo podomítkových, s výpustí či bez výpusti, s různými typy ovládání. A my vám poradíme, jak zvolit tu pravou.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat sprchovou baterii

  Jak vybrat sprchovou baterii

  Vybrali jste si do koupelny sprchový kout a těšíte se, až se zahalíte do proudu vody, zavřete oči a na chvilku zapomenete na okolní svět? Bez sprchové baterie, sprchové hadice i ruční či horní sprchy budete stát ve sprchovém koutě naprázdno. Pojďte se spolu s námi podívat, jaké možnosti ve výběru sprchové baterie trh nabízí.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat topení do koupelny

  Jak vybrat topení do koupelny

  Hledáte vhodné topení do koupelny, ale jste ztraceni v záplavě nabídek? Náš nákupní rádce vám pomůže s výběrem vhodného produktu pro každou domácnost. Ať už hledáte sušák ručníků nebo zdroj tepla pro celou koupelnu, pomocí tohoto článku svůj vhodný produkt určitě najdete.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat sprchovou vaničku

  Jak vybrat sprchovou vaničku

  Pokud patříte mezi milovníky sprchování a chcete si zařídit sprchový kout na vaničku máme pro vás pár tipů, jak si vybrat sprchovou vaničku. Možností výběru je totiž mnoho a my nechceme abyste se v široké nabídce vaniček ztratili.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat vanovou baterii

  Jak vybrat vanovou baterii

  Rozhodli jste se v koupelně pro vanu namísto sprchového koutu? Vyberte si k ní i správnou vanovou baterii. Při výběru hraje roli mnoho faktorů – například typ vanové baterie, její montáž, způsob ovládání a barevné provedení. Důležitý je i design, aby ladila s ostatním vybavením v koupelně. Víte, jak vybrat tu nejlepší a nejvhodnější vanovou baterii? Poradím vám, jak na to.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat umyvadlovou baterii

  Jak vybrat umyvadlovou baterii

  Umyvadlová baterie patří k nejpoužívanějším vodovodním bateriím v celé koupelně. Všichni ji používáme několikrát denně – když si čistíme zuby, když si myjeme ruce po použití toalety nebo když splachujeme spadané vlasy do odpadu umyvadla. Víte, jak vybrat tu nejvhodnější a neztratit se v pestré nabídce?

  ČÍST VÍCE
nahoru