Přeskočit na hlavní obsah

Jak vybrat

 • Jak vybrat topení do koupelny

  Jak vybrat topení do koupelny

  Hledáte vhodné topení do koupelny, ale jste ztraceni v záplavě nabídek? Náš nákupní rádce vám pomůže s výběrem vhodného produktu pro každou domácnost. Ať už hledáte sušák ručníků nebo zdroj tepla pro celou koupelnu, pomocí tohoto článku svůj vhodný produkt určitě najdete.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat sprchovou vaničku

  Jak vybrat sprchovou vaničku

  Pokud patříte mezi milovníky sprchování a chcete si zařídit sprchový kout na vaničku máme pro vás pár tipů, jak si vybrat sprchovou vaničku. Možností výběru je totiž mnoho a my nechceme abyste se v široké nabídce vaniček ztratili.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat vanovou baterii

  Jak vybrat vanovou baterii

  Rozhodli jste se v koupelně pro vanu namísto sprchového koutu? Vyberte si k ní i správnou vanovou baterii. Při výběru hraje roli mnoho faktorů – například typ vanové baterie, její montáž, způsob ovládání a barevné provedení. Důležitý je i design, aby ladila s ostatním vybavením v koupelně. Víte, jak vybrat tu nejlepší a nejvhodnější vanovou baterii? Poradím vám, jak na to.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat umyvadlovou baterii

  Jak vybrat umyvadlovou baterii

  Umyvadlová baterie patří k nejpoužívanějším vodovodním bateriím v celé koupelně. Všichni ji používáme několikrát denně – když si čistíme zuby, když si myjeme ruce po použití toalety nebo když splachujeme spadané vlasy do odpadu umyvadla. Víte, jak vybrat tu nejvhodnější a neztratit se v pestré nabídce?

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat doplňky do koupelny

  Jak vybrat doplňky do koupelny

  Doplňky do koupelny jsou praktické a v koupelně vytvářejí útulnou atmosféru a pocit pohody. Jsou zkrátka třešničkou na dortu celé koupelny. Jejich výběr proto nepodceňujte. Napište si podrobný seznam, popřemýšlejte o stylu a materiálech, které se vám líbí, a nezapomeňte ani na praktickou stránku vybavení.

  ČÍST VÍCE
 • Jak správně vybrat vodovodní baterii

  Jak správně vybrat vodovodní baterii

  Nastal čas vybavit domácnost vodovodními bateriemi? Nevíte, co trh nabízí a podle jakých kritérií vybírat? Přečtěte si naše rady a doporučení. Ukážeme vám, jaké typy baterií existují, představíme vám jejich výhody i nevýhody, doporučíme, na co si dát při výběru pozor, a prozradíme vám i užitečné tipy.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat dřez do kuchyně

  Jak vybrat dřez do kuchyně

  Kuchyňský dřez je nezbytnou součástí každé kuchyňské linky. Než se vrhnete na výběr dokonalého dřezu, přečtěte si naše rady a tipy, na co si dát při výběru pozor. Ukážeme vám, z jakých materiálů může být dřez vyroben a doporučíme ty nejkvalitnější kousky

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat dřezovou baterii

  Jak vybrat dřezovou baterii

  Dřezové baterie jsou nedílnou součástí kuchyně a ani sebelepší myčka nádobí je nenahradí. Předtím, než se pustíte do výběru té nejvhodnější, nezapomeňte promyslet různá hlediska. Přečtete si naše rady a vyberte si kuchyňskou baterii podle svých představ. Ukážeme vám, v čem se liší, a doporučíme, na co dát při výběru pozor.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat vanu

  Jak vybrat vanu

  Vana je místem každodenní očisty, ale také odpočinku. V následujícím článku vám poradíme, jak vybrat vanu do malého i velkého prostoru. Také vám prozradíme výhody a nevýhody různých materiálů, podíváme se na různé aspekty ovlivňující výběr vany a poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat umyvadlo

  Jak vybrat umyvadlo

  V koupelně strávíte nejvíce času u umyvadla. Vybírejte jej tedy nejen podle vzhledu, ale především podle funkčnosti a pohodlí. Víte, jaké existují typy a tvary? Co je důležité a na co si dát pozor? Provedeme vás světem umyvadel a pomůžeme vám najít nejvhodnější variantu.

  ČÍST VÍCE
nahoru