Přeskočit na hlavní obsah

Jak vybrat

 • Jak vybrat záchod

  Jak vybrat záchod

  Toaleta je jednou z nejdůležitějších součástí našeho domova, proto byste se jejímu výběru měli věnovat obzvláště pečlivě. Správně vybraný záchod šetří vodu, je nenáročný na údržbu a svým uživatelům dopřeje potřebný komfort. S nevhodně vybranou toaletou se naopak úroveň vašeho bydlení výrazně zhorší. Pojďte se podívat, jak vybrat záchod a na co si dát při jeho nákupu pozor.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat bidetovou spršku

  Jak vybrat bidetovou spršku

  Existuje několik variant, jak doma instalovat bidet. Kromě samostatně stojících bidetů a bidetových sedátek, které lze namontovat na WC, je na výběr také bidetová sprška. Je to prostorově úsporné řešení, které zajistí řádnou očistu. Nejde jen o pocit lepší hygieny, ale také o pevnější zdraví. Poradíme vám, jak vybrat bidetovou spršku vhodnou pro vaši domácnost.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat bidetovou baterii

  Jak vybrat bidetovou baterii

  Už i v sortimentu bidetových baterií, produktu, který byl dříve poměrně raritní, nyní existuje široký výběr. V nabídce SANITINO máme přes 300 bidetových baterií různých výrobců, stojánkových nebo podomítkových, s výpustí či bez výpusti, s různými typy ovládání. A my vám poradíme, jak zvolit tu pravou.

  ČÍST VÍCE
nahoru