Přeskočit na hlavní obsah

KEUCO: luxusní koupelnové doplňky, co mají styl

Toužíte po dokonalé koupelně a hledáte elegantní koupelnové doplňky? Německá značka KEUCO vás okouzlí svými nadčasovými liniemi, výrazným designem a oslnivým leskem. Dopřejte si nádech luxusu také u vás doma. 

Koupelnové doplňky už dávno nejsou pouze praktickou záležitostí. Správně zvolené mýdlenky, držáky skleniček, dávkovače mýdla, držáky ručníků a háčků, ale i poličky a další vybavení dokáže umocnit celkový design koupelny a dodat jí na útulnosti.

Pokud chcete svou koupelnu ladit stylově, nesmíte odbýt výběr koupelnových doplňků. Zvláště pokud jsou vám i vašim návštěvám dennodenně na očích. A na to myslí německá značka KEUCO.
 

Představení značky

KEUCO není na trhu s koupelnovým vybavením žádným nováčkem! Zvláště v Německu jde o velice oblíbenou značku luxusních koupelnových doplňků, vodovodních baterií, sprch a dalšího koupelnového vybavení. Historie společnosti KEUCO sahá až do roku 1953 a i po tolika letech zůstává firma v rukách rodin zakladatelů.

Pro KEUCO jsou důležité 4 hodnoty – nápaditý design, inovace, prvotřídní kvalita a udržitelnost. My jsme se v dnešním článku zaměřili na dvě oblíbené série Edition 11 a Edition 400, o kterých se více rozepíšeme.

         KEUCO Edition 400        KEUCO Edition400        Edition400 KEUCO


KEUCO Edition 11: koupelnové doplňky s optickou lehkostí

Jako první vám představíme oblíbenou sérii doplňků do koupelny, kterou společnost KEUCO vyvinula speciálně pro nadstandardní interiérovou architekturu a kreativně náročné koupelny. Série Edition 11 propůjčuje každodenním hygienickým potřebám v koupelně neobvyklý estetický vzhled a na první pohled vás určitě zaujme svým výrazným designem.

Celou kolekci navrhlo postupimské designové studio Tesseraux + Partner a dalo si opravdu záležet nejenom na tvaru a použitém materiálu, ale také na funkčnosti produktů. Štíhlé tělo, prvotřídní zpracování a brilantně provedený pochromovaný povrch koupelnových doplňků KEUCO Edition 11 nadchne milovníky moderny, luxusu i elegance. Všechny produkty jsou navíc dostupné také v černém provedení, které je poslední dobou velice žádané.  

Značka KEUCO použila k výrobě kvalitní materiál, díky čemuž produkty vydrží dlouhá léta. Skleněné poličky jsou vyrobeny z křišťálu nebo z bezpečnostního skla, madla a poličky z kovu s protikorozní úpravou a skleničky z vysoce jakostního ručně foukaného skla. Pohárky mají průsvitné nebo antracitové zabarvení kouřového skla, což spolu s jejich lehce kónickým tvarem podtrhuje dokonalé designové linie kovového držáku. Ten můžete stejně jako poličky a madla instalovat na zeď pomocí skrytého upevnění.

Série KEUCO Edition 11 nelahodí pouze oku, ale skvěle poslouží i vašim potřebám. Všechny produkty designéři navrhli tak, aby byly praktické a funkční.

TIP SANITINO: V této sérii najdete také vodovodní baterie a sprchy, takže svou koupelnu můžete ladit v jednotném elegantním stylu. 
 

KEUCO Edition 400: křehká estetika

Designérské studio Tesseraux + Partner má na svědomí také další sérii oblíbenou našimi zákazníky – a tou je Edition 400 od značky KEUCO. Cílem této série bylo dodat koupelně zvláštní nádech a vytvořit tak smyslnou atmosféru.

Doplňky do koupelny ze série Edition 400 hýčkají své uživatele praktickou funkčností, antikorozní úpravou a křehkou elegancí. Tu zdůrazňuje brilantní pochromovaný povrch, ale také štíhlé tělo s harmonickým propojením organických tvarů.

A ani v tomto případě nechybí montáž pomocí skrytého upevnění nebo využití kvalitních materiálů. Skleněné pohárky a misky z ručně foukaného skla jsou mistrně doplněny kovovými držáky, které jsou dostupné ve dvou barevných variantách – černý kartáčovaný chrom a stříbrný chrom.

Oblíbené jsou také hliníkové poličky do sprchy s uschovanou stěrkou na sklo. Na první pohled stěrka není vidět, protože je harmonicky začleněná do celkového designu koupelnového vybavení. Tuto vychytávku určitě oceníte především po sprše, pokud máte doma čirý skleněný sprchový kout.

KEUCO se zaměřuje na detaily, což můžete vidět u každého produktu série Edition 400. A věděli jste, že tato kolekce získala ocenění pečeť kvality „Design Plus“?                                   

Související produkty

nahoru