Přeskočit na hlavní obsah

Nadčasovost, tajemná elegance, originalita a vkusná extravagance. I tak lze chápat jedinečné výrobky řady Black Selection, které vás na první pohled uchvátí svým sametově černým povrchem a minimalisticky laděným designem. Oslní vás však nejen luxusním vzhledem, ale také odolností a bezchybnou funkčností. Pojďme si toto krásné koupelnové vybavení představit.

Vodovodní baterie série IXMO

Černé armatury série Keuco IXMO nenechávají nic náhodě. Pod minimalistickými liniemi jsou pro vás připraveny výkonné komplexní funkce, které splní i ta nejnáročnější očekávání. Otcem série IXMO je designér Dominik Tesseraux (Tesseraux+Partner), který společně s vývojáři společnosti KEUCO vytvořil mnohokrát oceněnou sérii, jež v sobě spojuje tradici, zkušenost, inovativní technologie a nadčasový design.

Svou koupelnu můžete vyladit prostřednictvím kombinace vanové baterie či sprchové baterie s ruční či hlavovou sprchou a armaturami pro umyvadla a bidety. Pro vany a sprchy zde naleznete i podomítkové varianty, které prostor odlehčí a dají vyniknout jednotlivým prvkům.

80668BE2-30C2-48CF-A4E0-1E9525EAA0AA.jpeg

Černý vzhled Keuco IXMO

O tom, jak se v koupelně budete cítit a jaký zážitek si odnesete, výraznou měrou rozhodují právě armatury. Jsou tím, co vám zprostředkovává očistu, relaxaci, masáž a celkovou péči. Protože je používáme denně, umyvadlové baterie dokonce mnohokrát denně, jsou na ně kladeny vysoké nároky z hlediska odolnosti, pevnosti a také komfortu ovládání.

Černý vzhled vodovodních baterií a koupelnových prvků (sprchová hadice, sprchová tyč) série IXMO vytváří v kombinaci s obvykle bílou sanitární keramikou vskutku ojedinělý kontrast, který se neokouká ani po letech. Výhodou armatur IXMO je, že díky inovativním technologiím je k jejich instalaci potřeba pouze několik dílů.

Baterie IXMO v řadě možností

Vanové a sprchové baterie existují ve formě termostatu nebo jako páková varianta. U minimalistických variant naleznete vše potřebné v jediném modulu. Díky široké variabilitě produktů IXMO si opravdu vyberete. Stačí si promyslet, kolik odběrných míst potřebujete (jedno, dvě nebo tři) a jaké další funkce upřednostňujete: připojení hadice, držák na sprchu, zavírací ventil či přepínač.

Zvolit si můžete také mezi kulatou a hranatou růžicí. Součástí série jsou i koupelnové doplňky jako sprchová tyč s pojízdným držákem, praktická polička či nástěnný držák ruční sprchy. Své představy dopilujete i díky několika řadám série.


Designové řady IXMO

Představme si jednotlivé designové řady IXMO, jež vám pomohou vyladit vaši koupelnu opravdu do těch nejmenších detailů:

  • IXMO Pure si pohrává s kulatým rovným odtokem a pravoúhlou pákou. Moderní strohost zaujme svou čistotou a sebevědomím.
  • IXMO Flat sází na kombinaci kulatých a rovných linií, jež přináší do prostoru geometrickou hravost.
  • IXMO Soft své oblé linie zdůrazňuje zaobleným odtokem a kulatou, vizuálně odlehčenou ovládací pákou. Je určena uživatelům, kteří kladou důraz na jemnost anebo si rádi pohrávají s kontrasty.


Minimalistické a funkční

Série IXMO se soustředí nejen na perfektní vzhled, ale také na minimalizaci dílů. Jednoduše, čím méně toho v koupelně je, tím rychleji probíhá údržba. Produkty série IXMO jsou v tomto směru unikáty, neboť si uchovávají maximum funkcí při minimalistickém vzhledu. Tyto produkty ocení nejen běžná domácnost, ale také ubytovací zařízení, firmy, zdravotnická zařízení, wellness centra či restaurace.

 


Černé doplňky série REVA

311C788E-EE07-4EC2-AA3C-1D8A9C6EC505.jpeg

Pokud chcete, aby vaše koupelna byla skutečně dokonalá, je třeba vsadit i na ladící koupelnové doplňky. V tomto směru vám bude nápomocna série Keuco Reva Black Selection, jež sází na černé matné povrchy a minimalistický, hladký vzhled. Naleznete zde různé varianty háčků, dávkovače tekutého mýdla, držáky na ručníky s různým počtem ramen, držáky na osušky, držáky toaletního papíru bez poličky i s poličkou, případně klozetovou soupravu se štětkou a držáky náhradní role toaletního papíru. Série Keuco Reva sází na čistotu linií, ale také na praktický přesah, který vám pobyt v koupelně zpříjemní. Dokonale elegantní vzhled podporují také precizně zpracované detaily.

 

Související produkty

Novinka
8 110 Kč s DPH
Expedice obvykle do 23 dní.
Novinka
7 952 Kč s DPH
Expedice obvykle do 23 dní.
Novinka
6 925 Kč s DPH
Expedice obvykle do 17 dní.
Novinka
Novinka
4 968 Kč s DPH
Expedice obvykle do 18 dní.
Novinka
2 876 Kč s DPH
Expedice obvykle do 18 dní.
Novinka
3 445 Kč s DPH
Expedice obvykle do 14 dní.
nahoru