Přeskočit na hlavní obsah

Kosmetické zrcátko je nepostradatelný pomocník každé ženy

Kosmetické zrcátko – praktičtější doplněk pro každodenní život ženy si snad ani nelze představit. Pokud si vyberete to správné, péče o pleť a perfektní nalíčení může být snadnější a příjemnější něž kdy dříve. Staňte se sama sobě vizážistkou a doveďte vše k dokonalosti!

Na stěnu, nebo na stůl?

Hned na začátek si položte jednu otázku: kde budete svého nového pomocníka mít? Podle toho se totiž rozhodne, zdali si koupíte kosmetické zrcátko vhodné na postavení, nebo zrcadlo na zeď. Pokud máte k líčení vyhrazený jen určitý prostor, který se nemění, zvolte kosmetické zrcadlo určené k montáži na stěnu. Dejte pozor na správnou výšku instalace – ať už pro použití vestoje či vsedě – a zároveň také tak, aby až s ním budete polohovat, nevadilo předmětům kolem. Tato zrcadla se hodí také v domácnostech s dětmi, jelikož je nelze převrhnout.

Výhodou stolního zrcadla je to, že jej můžete používat kdekoli v domě. Je slunečné ráno a vy se chcete nalíčit venku na verandě? Není problém. Ráno je v koupelně šrumec a vy spěcháte? Jednoduše si své kosmetické zrcátko přenesete do ložnice!

TIP SANITINO: Jste perfekcionistka a potřebujete si překontrolovat svůj make-up během dne? Kapesní kosmetická zrcátka Simplehuman mají nejen praktický tvar, díky kterému se vám lehce vejdou do kabelky, ale také zabudované LED diody, které dokonale osvítí váš obličej, ať už jste v autě nebo třeba v kanceláři.
 

Pod drobnohledem…

Většina kosmetických zrcátek je oboustranná. Jedna strana odráží vaši tvář v normální velikosti, a naopak druhá strana vám umožňuje vidět jemné detaily. Jak moc jemné, to záleží na tom, jak velké zvětšení zvolíte. Obvykle se vyrábí zrcadla, která zvětšují obraz dvojnásobně až desetinásobně. To vám umožní bezchybnou aplikaci podkladové báze, oční linky nebo například jednoduché vyjmutí kontaktních čoček. Rovněž tak zvýšíte přesnost odstraňování chloupků apod. Jakýmsi zlatým středem, nejčastěji voleným mezi zákazníky, je pětinásobné zvětšení.

simplehuman zrcadla


Ten nejlepší odraz díky správnému světlu

U zázračné funkce LED diod ještě zůstaneme. Jistě se shodneme na tom, že dobré osvětlení je klíčem k perfektnímu nalíčení. Ať už chceme, nebo ne, to, jak make-up vypadá, ovlivňuje také prostředí, doba a zdroj světla. A jaké světlo je nejlepší? To nejpřirozenější, tedy denní. Je jasné, že si jej nemůžeme dopřát kdykoli – proto doporučujeme pořídit si LED kosmetické zrcátko. Překvapí vás, jak věrohodně dokáže denní světlo napodobit. Je to díky technologii Tru-lux, kterou vyvinula společnost Simplehuman s cílem usnadnit ženám jejich každodenní rutinu.
 

      simplehuman zrcátko     simplehuman zrcadlo 

A aby toho nebylo málo, další výhodou těchto špičkových zrcadel Simplehuman je možnost nastavení intenzity a teploty osvětlení. Velmi praktický je také adaptivní pohybový senzor, díky kterému se zrcátko automaticky rozsvítí, když se přiblížíte, a světlo se následně upraví podle vzdálenosti vaší tváře.

Dejte sbohem špatnému a nepřesnému líčení. Díky kosmetickým zrcadlům s osvětlením bude práce se všemi kosmetickými produkty mnohem jednodušší a přesnější. Už nikdy nebudete muset řešit nevhodně nanesené oční stíny nebo špatně zvolený odstín tvářenky. Vaše oční linky budou rovné a kontura rtěnky bez jediné chybičky. Kosmetické zrcátko s LED osvětlením vám efektivně zjednoduší aplikaci make-upu a zajistí, že líčením neztratíte ani vteřinu času navíc.

nahoru