Přeskočit na hlavní obsah

Představujeme vám další novinku značky GROHE – kompozitní dřezy. Mají elegantní a nadčasový design, jsou vyrobené z kvalitních a tvrdých materiálů, odolají teplotám vyšším než 200 °C a jejich součástí je integrovaný odkapávač či automatický odtok. S těmito dřezy vás bude práce v kuchyni bavit.

77 % Čechů nemá myčku

Víte, že 77 % Čechů myje stále nádobí ve dřezu? Někteří lidé totiž záměrně myčku odmítají, ať už z důvodů malého prostoru v kuchyni, nebo proto, že zanechává na nádobí mapy.

I když ale myčku doma máte, kolem dřezu se stejně točíte prakticky neustále – když natočíte vodu do rychlovarné konvice, jindy v něm umyjete velký hrnec, opláchnete zeleninu nebo jej napustíte vodou při běžném úklidu kuchyně. 

dřezy Grohe


Dřez je srdcem kuchyně

Dřez je zkrátka srdcem kuchyně. Měl by být proto praktický, plně funkční, kvalitní, ale také příjemný na pohled. Chcete vědět, jak při výběru dřezu postupovat? Přečtěte si užitečné rady v našem článku Jak vybrat dřez.

Na trhu existuje pestrá nabídka dřezů různých rozměrů, kvality, funkcí i značek. Jednou z nich je německá renomovaná značka GROHE, která právě přichází na trh s novinkou – kompozitními dřezy.

Grohe dřezy


Kompozitní dřezy vydrží navěky

Kompozitní dřezy mají elegantní a nadčasový design, jsou vyrobené z kvalitních a tvrdých materiálů, odolají teplotám vyšším než 200 °C a jejich součástí je integrovaný odkapávač či automatický odtok. S těmito dřezy vás zkrátka bude práce v kuchyni bavit.

„V naší nabídce naleznete různé typy dřezů – například kompaktní modely s integrovaným odkapávačem, velké dvojité dřezy pro maximum prostoru nebo vysoce elegantní zapuštěné dřezy,“ říká Kateřina Heiclová, produktová manažerka internetového obchodu SANITINO.

                   detail dřezu          dřezy Grohe


Dopřejte si unikátní technologie

„Dřezy jsou vybavené speciálními technologiemi – například GROHE QuickFix pro snadnou montáž, GROHE Whisper pro tiché vypouštění vody či automatickým odtokem, s nímž již nikdy nebudete sahat do špinavé vody,“ doplňuje Kateřina Heinclová.

Společnost GROHE všechny své dřezy navrhla tak, aby se pro svůj inovativní a moderní design hodily do jakékohokoliv typu interiéru.

NÁŠ TIP: Ke kuchyňskému dřezu si vyberte i vhodnou dřezovou baterii.

Potřebujete s výběrem kuchyňského dřezu poradit? Napište našim kolegům z technického poradenství, kteří vám ochotně poradí. 

Chcete vědět o akcích a novinkách jako první? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Budete neustále v obraze.

nahoru