Přeskočit na hlavní obsah

Lifestyle

 • Relaxace ve vaně zažene všechny chmury

  Relaxace ve vaně zažene všechny chmury

  Studená rána, brzké stmívání a nevlídné počasí. Chladné zimní počasí zkrátka není pro každého. Využijte dlouhé večery ve svůj prospěch a ponořte se do vany plné příjemně teplé vody. Uklidněte tělo i mysl a načerpejte nové síly – a to všechno v soukromí vaší koupelny.

  ČÍST VÍCE
 • Proč se nám při koupeli dělají varhánky na prstech?

  Proč se nám při koupeli dělají varhánky na prstech?

  Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se nám po dlouhém koupání v bazénu nebo ve vaně napuštěné teplou vodou dělají na prstech varhánky? Tělo se nám tímto způsobem rozhodně nesnaží říct, že je na čase vylézt z vody. Význam zkrabacené kůže na prstech je úplně jiný a možná vás překvapí!
   

  ČÍST VÍCE
 • Odkud se vzaly piktogramy na WC?

  Odkud se vzaly piktogramy na WC?

  S piktogramy se setkáváme neustále. Usnadňují nám orientaci v nákupních centrech, na úřadech i v restauracích. Jedním z nejvyhledávanějších je rozhodně piktogram značící toaletu. I dnes má mnoho podob, od klasických panáčků až po trojúhelníky nebo kolečka. Pojďte s námi proniknout do historie těchto symbolů!

  ČÍST VÍCE
 • Záchody minulosti – od prevétu po moderní bidet

  Záchody minulosti – od prevétu po moderní bidet

  V dnešní době považujeme splachovací záchod za naprostou samozřejmost. Vždycky tomu tak ale nebylo. Při bližším pohledu zjistíme, že ještě poměrně nedávno si i ty nejbohatší domácnosti mohly o takové vymoženosti nechat jen zdát. Jak to tedy s toaletami bylo a jak je to s nimi dnes?

  ČÍST VÍCE
 • 10 skvělých důvodů, proč si dát studenou sprchu

  10 skvělých důvodů, proč si dát studenou sprchu

  Před koronavirem i dalšími nemocemi vás sice stoprocentně neochrání, ale tělo rozhodně posílí. Studená sprcha je tolik prospěšná a potřebná! Dodá vám mnoho energie i radosti ze života. Pocítíte hrdost, že jste dokázali vystoupit z komfortní zóny. Budete zdravější, hezčí i hubenější. Přitom nezaplatíte ani o korunu víc než při běžném sprchování. Jdete do toho? Stačí chvilku každý den a zakrátko se budete cítit jako úplně jiný člověk.

  ČÍST VÍCE
 • Po čem ženy v koupelně touží?

  Po čem ženy v koupelně touží?

  Ženy tráví v koupelně průměrně 80 minut denně – myjí se, líčí, zkrášlují, upravují, uklidňují, plánují, přemýšlejí i relaxují.  Bez čeho se neobejdou a po čem touží? Podívejte se na praktické tipy na doplňky do koupelny a splňte si všechna přání.

  ČÍST VÍCE
nahoru