Přeskočit na hlavní obsah

Dopřejte své koupelně kvalitní nerezové doplňky, které vás dostanou nejenom svým precizním zpracováním, ale také designem. Podívejte se, co vše nabízí český výrobce Sanela.
 

Potřebuje vaše koupelna změnu, ale na rekonstrukci nemáte náladu, čas nebo peníze? Občas stačí málo – například výměna koupelnových doplňků. Vyměňte své plastové kelímky na kartáček a zubní pastu za skleněný pohárek s nerezovým držákem. Uvidíte, že i tato zdánlivá drobnost změní atmosféru okolo umyvadla.

 

Kvalitní nerez

Česká značka Sanela se zaměřuje hlavně na kvalitu a precizní provedení. Není tedy divu, že používá pouze nejkvalitnější materiály, které vydrží dlouhá léta. Navíc si můžete vybrat ze dvou barevných úprav – lesklý nerez nebo černý matný nerez, který oceníte především v industriálních, moderních i retro koupelnách.

sanera   sanela

 

Nerezové doplňky do koupelny

Koupelnové doplňky Sanela jsou výjimečné nejenom svou kvalitou a precizním zpracováním, ale také svým designem. Do své koupelny si můžete pořídit například dávkovače mýdla s držákem, sklenky na pastu a kartáček nebo stylové mýdlenky. Nechybí ani police do sprchy z matné nerezové oceli, která je nejenom praktická, ale i dobře vypadá.

Své ručníky můžete pověsit na jednoduché háčky, kruhový držák, dvojháčky nebo přes madlo. Efektivně vypadají také složené na poličkách z nerezu. Pokud máte vanu, jistě oceníte také kvalitní nerezové madlo, díky kterému bude vylézání po relaxační koupeli mnohem bezpečnější.

 

Nerezoví pomocníci na toaletu

Sanela však myslí i na další místnosti. Jednou z nich je například toaleta. Tu můžete vylepšit díky kvalitním materiálům a sjednocenému stylu. V nabídce značky Sanela můžete najít kvalitní nástěnné držáky toaletního papíru, ale i WC štětku s držákem na stěnu. V dnešní době je na samostatné toaletě standardem i umyvadlo, takže nezapomeňte na mýdlenku nebo dávkovač tekutého mýdla ve stejném stylu.

 

 

Nalepit, nebo navrtat?

Pokud se děsíte, že vrtáním zničíte své obklady, máme pro vás dobrou zprávu. Sanela nabízí doplňky do koupelny i s možností přilepení. Využít můžete oboustrannou lepicí pásku 3M VHB. Pro výrobky, u nichž očekáváte větší zatížení, výrobce doporučuje použít ještě speciální impregnaci pro zvýšení přilnavosti pásky.

TIP SANITINO: Stylizujete svou koupelnu do tmavších barev? Podívejte se také na černé koupelnové doplňky Sanela.  

nahoru