Přeskočit na hlavní obsah

Po čem ženy v koupelně touží?

Ženy tráví v koupelně průměrně 80 minut denně – myjí se, líčí, zkrášlují, upravují, uklidňují, plánují, přemýšlejí i relaxují.  Bez čeho se neobejdou a po čem touží? Podívejte se na praktické tipy na doplňky do koupelny a splňte si všechna přání.

Žena se v zrcadle prohlíží několikrát denně

Každá žena chce být pro svého muže nejkrásnější. Zatímco muž potřebuje k životu zrcadlo jen ráno a večer a po zbytek dne mu slouží k tomu, aby se nedíval při mytí rukou do zdi, žena se v zrcadle prohlíží několikrát denně.

Vlastně vždy, když jde okolo. 

Potřebuje proto velké podsvícené zrcadlo, které plochu rovnoměrně osvětlí, aby se mohla kdykoliv upravit a nalíčit. A ujistit se, že jí to sluší.

zrcadlo v koupelněMake-up totiž vypadá jinak v koupelně a jinak na denním světle. Hledejte proto zrcadlo osvětlené po celé ploše. Foto: Villeroy & Boch

Ideální je zrcadlo s nástěnným svítidlem nebo s integrovaným osvětlením – tedy takovým, které je již v zrcadle zabudované (například po stranách). Hledejte osvětlení s dosahem po celé ploše zrcadla nebo takové, které se co nejvíce blíží přirozenému světlu. Make-up totiž vypadá jinak v koupelně a jinak na denním světle.

Kvalitní a designová zrcadla vyrábí například značky Villeroy & Boch, Ideal Standard a Laufen.
 

Kosmetické zrcadlo odhalí i drobné nedostatky

Kosmetické zrcátko je praktickým pomocníkem v péči o pleť. Odhalí i nejskrytější nedokonalosti (obzvláště jeho zvětšovací část). Na trhu najdete nástěnné kosmetické zrcadlo na pohyblivém rameni nebo stojánkové, které jednoduše postavíte na stůl v jiné místnosti. Využijete ho vy i váš partner. Je to praktické například po ránu, když každý z vás potřebuje svůj prostor a klid u zrcadla. 

                           kosmetické zrcátko v koupelně
                           Kosmetické zrcadlo je praktickým pomocníkem v péči o pleť. Odhalí i nejmenší
                          nedostatky. 

Pestrý výběr kosmetických zrcadel nabízí například značka Nimco nebo Simplehuman. Na doplňky do koupelny se totiž specializuje. 
 

Poličky, skříňky, dózičky na všechny důležité lahvičky

Úložných prostor a doplňků není v koupelně nikdy dost. Muž si sice vystačí s deodorantem, gelem na vlasy a hřebenem, ale jeho partnerce toto zdaleka nestačí. Každá žena má na poličce minimálně 13 kosmetických přípravků. Pánové, nesnažte se rozpoznat, k čemu každá lahvička slouží, stejně to neuhodnete. Důležité je, že se vaše žena cítí skvěle.

                koupelnový nábytek Villeroy & Boch
                Žena má v koupelně minimálně 13 lahviček. Potřebuje proto dostatek skříněk, šuplíků, poliček
               a jiných úložných prostor. 

Dopřejte jí proto dostatek místa na skříňky, poličky, šuplíky, dózičky na vatové tampony, košíky na gumičky do vlasů, krabičky na hřebeny nebo držák na fén.

Radost budete mít oba – ona z estetického hlediska, vy z praktického. Mnoho lahviček a flakónků totiž zmizí a v koupelně bude víc místa.

TIP SANITINO: Objevte praktické a stylové organizéry na kosmetiku značky Compactor a mějte svou kosmetiku pod kontrolou. 

nahoru