Přeskočit na hlavní obsah

Recenze cestovního zrcátka kielle Idolio s LED osvětlením

Hledáte dostatečně velké cestovní zrcátko, které vás nenechá ve štychu v žádné situaci? Zrecenzovali jsme pro vás kielle Idolio s LED osvětlením a stojánkem. Podívejte se, jaký názor na něj má naše kolegyně Sabina.
 

Kosmetické cestovní zrcátko kielle Idolio představuje šikovný a praktický doplněk pro každou moderní ženu, která dbá na svůj vzhled i na cestách. Nabízí mnoho funkcí, které usnadňují líčení a úpravu obličeje, a zároveň je elegantní a snadno přenosné. Pojďme se na něj podívat trochu blíže.

Design a provedení

První, co mě vždycky zaujme, je vzhled. Zrcátko je dostupné ve dvou barevných provedeních – černé a bílé. Obě varianty jsem měla v rukách a musím říct, že obě barevné varianty působí stylově a luxusně. Takže si můžete vybrat barvu, kterou máte raději nebo, která lépe ladí s vaším osobním stylem. Mně osobně se více líbí černé provedení, ale to je pouze subjektivní názor.

P3150017.jpg
P3150008.jpg

Díky kompaktním rozměrům a lehkému provedení je zrcátko snadno přenositelné a vejde se do kabelky či kosmetické taštičky.

Cestovní zrcátko kielle Idolio má praktický stojánek, který zároveň funguje jako kryt, takže brání zrcadlovou část před poškozením nebo znečištěním, za což dávám body navíc. Protože, jak všichni víme, do dámské kabelky se toho vejde opravdu spousty – včetně ostrých klíčů, které by zrcátko bez krytu hned poškrábaly.

Výrobce myslí také na použití v domácím prostředí. K zrcátku dodává také magnetickou destičku s 3M lepidlem. Díky tomu si můžete zrcátko kielle Idolio přichytit třeba na bok skříňky nebo na zeď. A kdykoliv podle potřeby ho můžete sundat a vzít s sebou na cesty.

LED osvětlení

Kielle Idolio je vybaveno kvalitním LED osvětlením, které poskytuje dostatečné a rovnoměrné světlo pro precizní líčení a úpravu zevnějšku. Líbí se mi, že nabízí hned 3 teploty osvětlení (3000K, 4000K, 6500K), takže můžete simulovat světlo pro večerní i denní líčení.

Vypnutí a zapnutí světla, včetně přepínání jednotlivých barev světla, provedete jednoduše pomocí dotykového senzoru přímo na zrcátku. LED osvětlení je navíc energeticky úsporné, což zaručuje dlouhou výdrž baterie.

Kvalita zobrazení

Další z hlavních předností tohoto kosmetického zrcátka je jeho kvalitní zobrazení. Povrch zrcátka je dokonale hladký a zvětšuje 2,5x. Díky tomu můžete s jistotou provádět i ty nejmenší detaily při líčení nebo třeba při úpravách obočí. Zrcátko navíc disponuje také nastavitelným úhlem, takže je jeho použití velice pohodlné.

Snadné používání a nabíjení

Zrcátko je velmi jednoduché na používání. Stačí jej vyklopit z krytu, nastavit úhel, položit zrcátko na kryt a zapnout LED osvětlení na dotykovém senzoru. Velice snadné je také samotné nabíjení, ke kterému slouží USB-C kabel. Ten je navíc součástí balení, takže ho nemusíte kupovat zvlášť. A jak jsem se již zmínila, baterie vydrží opravdu dlouho. Ale pokud chcete mít 100% jistotu, že vás LED osvětlení nezradí, když to budete nejvíce potřebovat, vezměte si USB-C kabel na cesty s sebou. 

Závěrečné shrnutí recenze

Za mě je kielle Idolio výbornou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylové cestovní zrcátko. S LED osvětlením, kompaktním designem a snadným používáním splňuje všechny důležité požadavky na kosmetický doplněk pro každodenní použití i cestování.

Celkově tedy hodnotím kielle Idolio jako skvělou volbu!

Související produkty

nahoru