Přeskočit na hlavní obsah

Žhavé trendy
od značky Hansa

Ať už plánujete přestavbu své koupelny nebo budujete koupelnu zcela novou, určitě vás zaujmou moderní trendy. HANSA je expert na vodovodní baterie a rozhodně se nebojí spojit moderní design s nadčasovostí. Pronikněte do kouzelného světa černých vodovodních baterií, perlátorů s vodopádovým proudem nebo úsporných funkcí. Řekněte ANO Hansa produktům.

Hansa Black matt

Nadčasové, neutrální, esteticky příjemné a osobité – takové jsou černé vodovodní baterie HANSA v matném provedení. Černá je neutrální barva, kterou můžete docílit originálního vzhledu ve vaší koupelně. A díky speciálnímu nanopovrchu se nemusíte bát otisků prstů nebo znečištění. HANSA BLACK MATT potěší všechny milovníky trendů, originality i luxusu!


Hansa Stela

Dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti nabízí série HANSA STELA, která uchvátila porotu Red Dot Award svým soft edge designem a provedením samotného proudu. Široký areátor vytváří efekt vodopádu s diamantovou strukturou, což působí velice uklidňujícím dojmem. Celá série je navržena tak, aby slušela všem stylům koupelen.

Vybrané produkty HANSA STELA mají také ECO funkce, které pomáhají šetřit vodou a elektrickou energií.


Hansa Eco

Šetřete v domácnosti s úspornými produkty HANSA ECO

Věděli jste, že minutové sprchování teplou vodou spotřebuje víc energie než celodenní svícení? Řekněte ANO úsporám ve své domácnosti. S ekologickými produkty HANSA ECO šetříte vodou i energiemi. Podívejte se, jak snížit náklady na vodu i energie ve své domácnosti bez omezení na komfortu.
 

Přečíst článek
Přečíst článek
+11

Zobrazit více

nahoru