Přeskočit na hlavní obsah

Známe nejzářivější hvězdy e-shopového nebe a SANITINO je mezi nimi! Jak náš e-shop letos dopadl v soutěži ShopRoku 2020?
 

S e-shopem SANITINO jsme se stejně jako v předešlých letech účastnili soutěže, kterou každoročně pořádá srovnávací portál Heureka.cz. Tato soutěž je zaměřená na nejlepší a nejdůvěryhodnější e-shopy, o kterých rozhodují reální zákazníci a odborná porota. Soutěží se v několika kategoriích a e-shopy mohou být oceněny Cenou kvality, Cenou popularity a Cenou Heureky.   

V předešlých ročnících jsme získali řadu ocenění v Ceně kvality i Ceně popularity ještě s původním e-shopem Onlinekoupelny. Letošní rok byl pro nás zlomový, protože během hlasování probíhaly velké změny našeho e-shopu po vzhledové i funkční stránce. Dokonce došlo i ke sjednocení brandu a změny názvu Onlinekoupelny na SANITINO.

Velice nás potěšilo, že jsme se umístili na sdíleném druhém místě v Ceně kvality v kategorii Koupelny. Za tuto cenu samozřejmě děkujeme nejenom našemu týmu SANITINO, ale také vám, našim zákazníkům.

Neusínáme na vavřínech, a i nadále budeme zlepšovat náš zákaznický servis i informace obsažené na našich stránkách SANITINO. Můžete se těšit na nové články, nákupní rádce, široký sortiment produktů, akční nabídky a další benefity.ShopRoku Heureka SANITINO

Přečtěte si některé recenze našich zákazníků. 

 

Hledaný produkt za nejlepší cenu a bez platby za dopravu. Rychlé dodání, jsem spokojen.

LTecko

 

Jsem mile překvapen. Zboží jsem měl druhý den. Jednu část neměli skladem, tak doposlali zdarma za několik dnů. Vše dorazilo rychle a v pořádku."

Jirka

 

Komoda mi přišla v pořádku a rychle u jiných obchodů se čeká a prodlužuje. Za mě eshop na jedničku, rychlé dodání, super komunikace, všem doporučuji.“

Kateřina Soldánová
 

„Obchod Sanitino jsme před nákupem zkoušeli několikrát. Vždycky nám ale vyšel jako nejvhodnější obchod. A to ještě i pod dřívějším označením. Jsme spokojeni, komunikace vždycky vzorná. S obchodem doporučuji komunikovat, má v sortimentu i takové značky, které se běžně neinzerují. Jsou však velmi dobré.

Ověřený zákazník

 

Jsem velice spokojena. Rychlé dodání, dobré ceny, výborná komunikace a velice ochotný pán na poradenském servisu. Při dalším nákupu určitě zase využiji tento obchod.“

Ilona S.

 

Tento obchod doporučuji a oceňuji osobní přístup - poradili mi s tím, co jsem potřebovala.“

Eva

 

Velmi rychlé doručení, zboží luxusně zabaleno aby se neporušilo. Super.

Vítek

 

„Profesionální přístup. Dobré ceny. Zboží vždy perfektně zabaleno. V tomto obchodě jsem nakupoval několikrát, vždy naprostá spokojenost. Poděkování patří celému týmu.“

Zdenek

 

V té neskutečné záplavě přeposílačských rádoby e-shopů jeden z mála internetových obchodů který uvádí skutečnou dostupnost a zobrazuje i datum dodání. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník

 

Děkujeme vám!

Související produkty

nahoru