Přeskočit na hlavní obsah

Zaujaly vás sprchové sety a ruční sprchy od značky GROHE? Podívejte se, s jakými sprchovými proudy se můžete u této renomované německé značky setkat. 

Zaujaly vás ruční sprchy a sprchové systémy GROHE? Podívejte se, s jakými sprchovými proudy se můžete u této renomované německé značky setkat. 

 

GROHE Bokoma spray

Bokoma spray nahradí péči profesionálního maséra.

Bokoma spray je sprchový proud složený z osmi trysek, které společně vytvářejí rotující vodní paprsek. Dohromady simulují pocit, jako by se vás dotýkal profesionální masér a pomáhal vám uvolnit napětí ve svalech. Ke své práci jej využívají i přední lázeňští terapeuti a sportovní trenéři.

Bokoma spray naleznete například u sprchových hlavic a horních sprch ze série GROHE Power & Soul.


GROHE Drizzle spray

Načerpejte síly na břehu moře. Kdykoliv chcete.

Představte si, že sedíte na břehu moře a čerpáte nové síly. Každý den. Kdykoliv chcete.

Se sprchovým proudem Drizzle spray je to možné. Připomíná vodní mlhu, pod níž si budete připadat, jako by na vás dopadaly kapky vody od šplouchání moře.

 

GROHE Champagne spray

Velké, měkké kapky vody obohacené vzduchem.

Champagne spray je úsporný sprchový proud, se kterým si zároveň dopřejete plnohodnotný požitek ze sprchování. Kapky vody jsou obohacené vzduchem, a proto jsou plnější, větší a měkčí. Tento proud oceníte s malými dětmi.

Naleznete jej u sprchových souprav a ručních sprch Champagne ze série GROHE Euphoria.


GROHE Jet spray

Silný proud s mnoha možnostmi využití

Potřebujete pořádnou vzpruhu? Sprchový proud Jet spray je na to jako dělaný. Kruhové trysky ruční sprchy vytváří silný proud vody, který stimuluje vaši pokožku. Je ideální ve chvílích, kdy potřebujete uvolnit napětí ve svalech například po náročném sportovním výkonu. Ženy ho ocení i v boji s celulitidou. Velmi užitečný je také při čištění vany nebo sprchového koutu.

Jet spray je zkrátka multifunkční sprchový proud, který využijete každý den. 


GROHE Massage spray

Dopřejte si povzbuzující masáž

Pulzující režim proudu poskytující povzbuzující masáž. Pokud se těšíte na skutečně stimulující sprchu, která povzbudí vaše smysly, pak je silný proud Massage Spray ideální volbou. Tento pulzující proud vám poskytne jedinečnou a povzbuzující celkovou masáž.


GROHE Pure spray

Sprchování v nejčistší podobě

Pure znamená čistý. Název tohoto sprchového proudu proto mluví za vše. Jedná se o jemný a osvěžující proud vody. Vytéká ze středu luxusní stropní sprchy GROHE F-Digital Deluxe, a tím připomíná tok svěžího horského pramene. Dopřejte si domácí wellness a nalaďte své smysly.


GROHE PureRain

Vylepšený sprchový déšť

PureRain je nový vylepšený sprchový proud Rain s většími a jemnějšími kapkami. Užijete si s ním ještě luxusnější zážitek ze sprchování. Je součástí sprchových systémů Grohe Euphoria SmartControl.

 

GROHE Rain spray

Bohatý proud, který vás bude hýčkat

Bohatý a jemný režim proudu, který bude vaši pokožku hýčkat. To je Rain spray. Simuluje svěží letní déšť, jehož kapky vás nutí tančit a smát se. Dovolte tomuto jemnému proudu, aby z vás spláchl veškerý stres a dopřál vám pocit uvolnění a svěžesti. Hledejte ho například u ručních sprch GROHE Tempesta New.


GROHE SmartRain spray

Svěží a úsporný deštík

Sprchový proud Smartrain spray vám nabídne stejný pocit svěžesti a relaxace jako proud Rain. Liší s však tím, že je úsporný. Jedná se o chytrý režim, který vám i při nižší spotřebě vody poskytne dokonalý požitek ze sprchování. Tento svěží letní deštík hledejte u ručních sprch ze série Euphoria


GROHE Triomassage spray

Trojitá uvolňující masáž

Triomassage spray je kombinací režimů Bokoma Spray a Massage. Můžete si s ním dopřát současně trojitou uvolňující masáž – hlavy i ramen.

Triomassage spray je součástí sprchového systému GROHE Rainshower SmartControl.

 

GROHE Waterfall spray

Působivý vodopád odplaví starosti všedního dne

Sníte o tom zažít, jaké to je koupat se pod vodopádem? Nemusíte podnikat cesty do exotiky. Stačí nastavit své tělo opulentnímu proudu Waterfall spray. Odplaví stres i starosti všedního dne. Po tomto zážitku se budete cítit svěží a plní energie. Zaujal vás? Můžete si ho dopřát pod luxusní hlavovou sprchou GROHE Rainshower F.

nahoru