Přeskočit na hlavní obsah

Technologie

 • Technologie RAVAK

  Technologie RAVAK

  Podívejte se, jak vám technologie RAVAK zlepší život v koupelně. Kromě toho, že vám usnadní údržbu sprchových koutů, zvýší i váš hygienický komfort.
   

  ČÍST VÍCE
 • Technologie Ideal Standard

  Technologie Ideal Standard

  Aquablade, Diamatec nebo Ideal Clean – že vám tyto pojmy nic neříkají? Podívejte se, jak vám technologie Ideal Standard pomohou zvýšit hygienický standard a výrazně usnadnit údržbu koupelnového vybavení. 

  ČÍST VÍCE
 • Technologie JIKA

  Technologie JIKA

  Seznamte se s inovativními technologiemi JIKA, které vám usnadní údržbu a zvýší hygienický standard vaší domácnosti. Jaké to jsou a kde je můžete najít?  

  ČÍST VÍCE
 • Technologie FRANKE

  Technologie FRANKE

  Víte, že materiál kuchyňského dřezu ovlivňuje i jeho vlastnosti? Než se vrhnete na výběr ideálního kuchyňského pomocníka, podívejte se, s jaké materiály nabízí renomovaná značka FRANKE.  
   

  ČÍST VÍCE
 • Technologie Duravit

  Technologie Duravit

  Podívejte se, jak vám technologie Duravit HygieneGlaze, HygieneFlush nebo WonderGliss zlepší život v koupelně. Kromě toho, že vám usnadní údržbu, zvýší i váš hygienický komfort. Podívejte se, kde se s těmito technologiemi můžete setkat.

   

  ČÍST VÍCE
 • Technologie hansgrohe

  Technologie hansgrohe

  Dopřejte si ještě více potěšení z vody díky unikátním technologiím hansgrohe. S koupelnovým vybavením hansgrohe ušetříte čas při údržbě, ale také snížíte spotřebu vody. To vše za zachování maximálního komfortu. Podívejte se, s jakými technologiemi hansgrohe se můžete setkat.   

  ČÍST VÍCE
nahoru