Přeskočit na hlavní obsah

Odlište se. Vystupte z řady a vneste do koupelny barevnost, luxus, originalitu, absolutní kvalitu a neotřelý design. Grohe SPA Colours vám to umožní. Barevné varianty vodovodních baterií nejsou pro každého. Vy však můžete patřit k těm, kteří se nebojí dopřát si pro sebe něco víc. Život je krátký a stojí za to si ho užít.

GROHE SPA Colours je inovativní kolekce vodovodních baterií, v níž si můžete vybrat z 10 kvalitních barevných odstínů – od tmavého grafitu až po zářivě zlatou. A nejen to. V barevných variantách najdete hned několik sérií – třeba Atrio, Allure Brilliant, Lineare, Essence nebo Eurocube. Záleží tedy jen na vaší volbě a na vašem vkusu.

 

GROHE_Essence_Polished_Hard_Graphite_Milieu.jpg
PVD technologie nabízí rafinované barvy vodovodních baterií.

Na trhu chybělo více barevných možností

Na počátku celé myšlenky byl fakt, že běžný povrch vodovodní baterie, který se vyrábí galvanickým pokovováním, nabízí omezenou řadu barev. To inspirovalo přední designéry značky GROHE, aby se zamysleli, jak vnést do koupelny více barev. Kladli důraz na to, aby barva povrchu byla přesně taková, jaká má být – aby broušený grafit byl opravdu tmavě šedý a aby zlatá oslnivě zářila.

Svoji pozornost zaměřili nejen na opravdovost barev, ale i na odolnost a pevnost materiálů. A tak vznikl unikátní povrch, který se vyrábí pomocí speciální technologie – PVD.

 

GROHE využilo síly plazmových částic

GROHE_Atrio_Polished_Warm_Sunset_Milieu.jpg
Vodovodní baterie a doplňky s PVD technologií můžete zvolit přesně podle svého vkusu. 

PVD je zkratkou pro proces zvaný fyzikální depozice z plynné fáze. Tato inovativní technologie, která má své kořeny ve vesmírném průmyslu, nastolila nový standard kvality povrchů za pomocí depozice, tedy ukládání plazmových částic. Kolekce GROHE SPA Colours je dosavadním vrcholem toho, co je tato technika schopna nabídnout.

V čem je technologie PVD tak výjimečná?

Všechny výrobky s povrchem PVD jsou extrémně jednotné díky naprosto rovnoměrnému zpracování každé vrstvy. PVD nabízí flexibilitu a výběr širokého spektra barevných variant. Můžete si jednoduše zvolit takovou barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu. Unikátní je i v doposud nevídané odolnosti a dlouhé životnosti povrchu. PVD má vynikající mechanické vlastnosti, třikrát vyšší tvrdost než chrom a desetkrát vyšší odolnost vůči korozi a poškrábání.

GROHE_Atrio_Polished_Cool_Sunrise_Milieu.jpg

Vodovodní baterie krásné po mnoha desetiletí

Přilnavost jednotlivých vrstev totiž hraje zásadní roli při výrobě na pohled krásné, a přitom uvnitř vysoce odolné povrchové úpravy. Proces PVD dosahuje až šestinásobné přilnavosti jednotlivých povrchových vrstev. Díky tomu jsou všechny vodovodní baterie mimořádně odolné vůči korozi i hrubšímu zacházení.

Mají životnost desítky let a i po mnoha desetiletích budou vypadat jako v den, kdy jste si je koupili.

Nebojte se svobodně projevit

Spojení výjimečného designu a exkluzivního barevného provedení vám poskytne naprostou svobodu volby pro působivé vyjádření vaší jedinečné osobnosti. Pečlivě vybraná kolekce 10 barev a povrchových úprav vám poskytne nespočet možností, jak dovést váš koupelnový interiér k estetické dokonalosti.

Zlaté vodovodní baterie Grohe


GROHE SPA Colours nabízí například tyto barevné varianty:

 • Tmavý grafit – v leštěném i kartáčovaném provedení skvěle doplní váš interiér. Výborně vynikne v čistě bílých koupelnách, v kombinaci s mramorem nebo světlým dřevem. Hodí se i k tmavým matným obkladům či dekoru betonu. Tento typ povrchové úpravy je natolik univerzální, že vám umožní vytvořit si vysněnou koupelnu bez ohledu na styl, ve kterém koupelnu ladíte.
   
 • Supersteel – s tímto matným povrchem dosáhnete v interiéru dojem luxusu. Výborně doplní mramor, beton nebo střední tóny dřeva.
   
 • Warm Sunset – vnáší do koupelny příjemný nádech luxusu. Okouzlí všechny individualisty, kteří jdou rádi proti proudu. Tato barevná varianta je originální, designová a oslnivá. Skvěle se hodí k tmavému kameni, mramoru nebo betonu.
   
 • Cool Sunrise – tato barva evokuje ve vysokém lesku sofistikovanost a klasický luxus, v kartáčovaném provedení vnáší do koupelny moderní, přitom vintage kouzlo. Můžete ji kombinovat s tmavými, světlými nebo bílými interiéry.
   
 • Nikl – je symbolem přirozenosti. Vnáší do interiéru pocit čistoty a přirozeného tepla. Hodí se ke kameni, světlému betonu nebo mramoru.  

 

Hledáte inspiraci?

Přihlaste s k odběru našich newsletterů nebo se staňte fanouškem naší stránky na Facebooku a Instagramu. Nově vás čeká inspirace také na Pinterestu.

Související produkty

nahoru