Přeskočit na hlavní obsah

Kuchyňské baterie Zesis a Talis M54 od hansgrohe jsou navrženy tak, aby nejen dobře vypadaly, ale zároveň fungovaly skvěle díky mnoha funkcím. Výběr ze 2 druhů sprchových proudů a vytahovací sprška, které naleznete u vybraných modelů, poskytují naprostou flexibilitu u dřezu. U hansgrohe jsou to právě detaily, které dělají rozdíl oproti ostatním.

CZ_ComfortZone.jpg CZ_USP2.jpg
CZ_USP3.jpg CZ_Proudy.jpg
video

O QuickClean

Kuchyňské baterie hansgrohe Zesis a Talis jsou vybaveny speciálním perlátorem s technologií QuickClean. Silikonové nopky baterie stačí jednoduše otřít prsty nebo houbičkou. Nečistoty a vodní kámen nemají šanci!

hint.png

TIP SANITINO

Zařizujete novou kuchyň? Pod značkou hansgrohe najdete také kvalitní designové dřezy. Sjednoťte si svou kuchyni v jednotném stylu!

+4

Zobrazit více

Proč právě Hansgrohe?

Společnost Hansgrohe se sídlem v Schiltachu v německém Schwarzwaldu získala během své 120leté historie v sanitárním sektoru pověst předního inovátora v oblasti technologie, designu a trvalé udržitelnosti. Baterie, sprchy a sprchové systémy společnosti Hansgrohe jsou opravdovými originály, které vnášejí do koupelen a kuchyní pohodlí i krásný vzhled.

Více o hansgrohe
nahoru