Přeskočit na hlavní obsah

Blog

 • 7 tipů, jak zařídit malou kuchyň

  7 tipů, jak zařídit malou kuchyň

  Jistě se shodneme na tom, že zařizování malých prostor bývá opravdu nelehké. A kuchyně není výjimkou. Musí být praktická, plně funkční, ale také hezká. Ukážeme vám, jak to zaonačit, aby poskytovala dostatek prostoru, a přesto nepůsobila stísněným dojmem.

  ČÍST VÍCE
 • Podzimní relaxace ve vaně zažene všechny chmury

  Podzimní relaxace ve vaně zažene všechny chmury

  Studená rána, brzké stmívání a nevlídné počasí. Podzim zkrátka není pro každého. Využijte dlouhé večery ve svůj prospěch a ponořte se do vany plné příjemně teplé vody. Uklidněte tělo i mysl a načerpejte nové síly – a to všechno v soukromí vaší koupelny.

  ČÍST VÍCE
 • Užitečné tipy, jak vyčistit odpad u dřezu

  Užitečné tipy, jak vyčistit odpad u dřezu

  Často si to ani neuvědomíme a spláchneme do dřezu něco, co není příliš vhodné. A tak čas od času přestane odtékat odpad, a co hůř – line se z něj nepříjemný zápach. Co v takové chvíli dělat? Instalatéra nevolejte. Díky našim radám si s tímto problémem poradíte sami!

  ČÍST VÍCE
 • Koupelny v industriálním stylu

  Koupelny v industriálním stylu

  Zařizujete si koupelnu a toužíte po něčem originálním? Chcete se odlišit a koupelnu si zařídit jednoduše a přitom rafinovaně? Pokud jste odpověděli ano, je industriální styl právě pro vás! Poznejte jeho jedinečnost a ponořte se s námi do této továrenské atmosféry!

  ČÍST VÍCE
 • Záchody minulosti – od prevétu po moderní bidet

  Záchody minulosti – od prevétu po moderní bidet

  V dnešní době považujeme splachovací záchod za naprostou samozřejmost. Vždycky tomu tak ale nebylo. Při bližším pohledu zjistíme, že ještě poměrně nedávno si i ty nejbohatší domácnosti mohly o takové vymoženosti nechat jen zdát. Jak to tedy s toaletami bylo a jak je to s nimi dnes?

  ČÍST VÍCE
 • Vytvořme společně Česko bez plastů s GROHE Blue

  Vytvořme společně Česko bez plastů s GROHE Blue

  Přemýšleli jste někdy, kolik vody se spotřebuje na 1 láhev balené vody? Zajímá vás, jaký je životní cyklus vody v PET lahvi, než se dostane k vám domů? Udržitelnost je v poslední době hodně skloňovaným pojmem. Není divu! Voda je naší životně důležitou součástí. Bez ní bychom nepřežili ani týden, a proto je nutné ji chránit. Podívejte se, jak se můžete zapojit i vy!

  ČÍST VÍCE
 • Víte, jak si správně mýt ruce?

  Víte, jak si správně mýt ruce?

  Jak důkladně si myjete ruce? Věnujete této činnosti dostatek času nebo si ruce jen opláchnete vodou? Mytí rukou se zdá jednoduché až banální. Můžeme si mýt ruce i několikrát za den, ale pokud neznáme správnou metodiku, neznamená to ochranu před infekčními nemocemi. Máme pro vás podrobný návod, který vás hygienou rukou povede krok za krokem!

  ČÍST VÍCE
 • Jak na montáž umyvadlové baterie?

  Jak na montáž umyvadlové baterie?

  Chcete ušetřit za instalatéra a namontovat si umyvadlovou baterii doma? Potřebujete vyměnit protékající baterii a nevíte, jak na to? Ač by se na první pohled mohlo zdát, že jde o nadlidský výkon, není tomu tak. Připravili jsme pro vás návod, jak snadno nainstalovat umyvadlovou baterii svépomocí.

  ČÍST VÍCE
 • Modernizace koupelny s ohledem na rozpočet

  Modernizace koupelny s ohledem na rozpočet

  Role koupelny v domácnosti je jasná – je to oáza klidu, kam chodíme nejen za osobní hygienou, ale také za relaxací. S touto vizí se neslučuje stará koupelna se špinavou vanou, poruchovou sprchou a otlučeným umyvadlem. Proto je na místě modernizace. Jak by ale měla nová koupelna vypadat a kolik vás bude stát?
   

  ČÍST VÍCE
nahoru