Přeskočit na hlavní obsah

Blog

 • Inspirujte se koupelnami GROHE

  Inspirujte se koupelnami GROHE

  Máte v plánu rekonstrukci koupelny nebo se chystáte budovat nový byt či dům? Inspirujte se kompletním koupelnovým řešením GROHE a usnadněte si výběr produktů do malých, středních i velkých prostorů. Máme pro vás 6 kompletních koupelnových řešení!

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat topení do koupelny

  Jak vybrat topení do koupelny

  Hledáte vhodné topení do koupelny, ale jste ztraceni v záplavě nabídek? Náš nákupní rádce vám pomůže s výběrem vhodného produktu pro každou domácnost. Ať už hledáte sušák ručníků nebo zdroj tepla pro celou koupelnu, pomocí tohoto článku svůj vhodný produkt určitě najdete.

  ČÍST VÍCE
 • Umyvadla na desku – trend, který nepomine

  Umyvadla na desku – trend, který nepomine

  Jaké jsou trendy moderní koupelny? Rozhodně umyvadla na desku! Vypadají elegantně, jsou velice funkční, a navíc je můžete umístit do jakékoliv koupelny. Jsou hitem moderních, rustikálních, minimalistických, industriálních, přírodních, ale i retro koupelen. Co nám o svých umyvadlech na desku řekne český výrobce RAVAK? 

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat sprchovou vaničku

  Jak vybrat sprchovou vaničku

  Pokud patříte mezi milovníky sprchování a chcete si zařídit sprchový kout na vaničku máme pro vás pár tipů, jak si vybrat sprchovou vaničku. Možností výběru je totiž mnoho a my nechceme abyste se v široké nabídce vaniček ztratili.

  ČÍST VÍCE
 • Vneste do koupelny barvy s Grohe SPA Colours

  Vneste do koupelny barvy s Grohe SPA Colours

  Odlište se. Vystupte z řady a vneste do koupelny barevnost, luxus, originalitu, absolutní kvalitu a neotřelý design. Grohe SPA Colours vám to umožní. Barevné varianty vodovodních baterií nejsou pro každého. Vy však můžete patřit k těm, kteří se nebojí dopřát si pro sebe něco víc. Život je krátký a stojí za to si ho užít.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat vanovou baterii

  Jak vybrat vanovou baterii

  Rozhodli jste se v koupelně pro vanu namísto sprchového koutu? Vyberte si k ní i správnou vanovou baterii. Při výběru hraje roli mnoho faktorů – například typ vanové baterie, její montáž, způsob ovládání a barevné provedení. Důležitý je i design, aby ladila s ostatním vybavením v koupelně. Víte, jak vybrat tu nejlepší a nejvhodnější vanovou baterii? Poradím vám, jak na to.

  ČÍST VÍCE
 • Užitečné tipy, jak na úsporu vody v domácnosti

  Užitečné tipy, jak na úsporu vody v domácnosti

  Voda je pro nás samozřejmostí, ale v důsledku klimatických změn může jít za pár let o nedostatkové zboží. A právě Světový den vody, který každoročně připadá na 22.3., nás má upozornit na to, že voda nepatří mezi nevyčerpatelné zdroje. Pojďte se společně s námi podívat na užitečné tipy, jak uspořit vodu v domácnosti.

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat umyvadlovou baterii

  Jak vybrat umyvadlovou baterii

  Umyvadlová baterie patří k nejpoužívanějším vodovodním bateriím v celé koupelně. Všichni ji používáme několikrát denně – když si čistíme zuby, když si myjeme ruce po použití toalety nebo když splachujeme spadané vlasy do odpadu umyvadla. Víte, jak vybrat tu nejvhodnější a neztratit se v pestré nabídce?

  ČÍST VÍCE
 • Rekonstrukce malé koupelny v panelovém bytě

  Rekonstrukce malé koupelny v panelovém bytě

  Rekonstrukce malé koupelny v panelovém bytě má svá pravidla. Čeká vás v nejbližší době? Nevíte, čím začít? Přečtěte si naše rady a dozvíte se, jak opticky zvětšit prostor, co z koupelny odstranit a na co si dát při jejím zařizování pozor.

  ČÍST VÍCE
nahoru