Přeskočit na hlavní obsah

Blog

 • Jak vyčistit záchodové prkénko?

  Jak vyčistit záchodové prkénko?

  Udržování čistoty koupelny je jedním z pilířů našeho zdraví. Právě zde totiž vzniká nejvyšší riziko množení a růstu nežádoucích mikroorganismů. Nahrává tomu i vlhké prostředí. Jak efektivně vyčistit záchodové prkénko?

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat bidetovou spršku

  Jak vybrat bidetovou spršku

  Existuje několik variant, jak doma instalovat bidet. Kromě samostatně stojících bidetů a bidetových sedátek, které lze namontovat na WC, je na výběr také bidetová sprška. Je to prostorově úsporné řešení, které zajistí řádnou očistu. Nejde jen o pocit lepší hygieny, ale také o pevnější zdraví. Poradíme vám, jak vybrat bidetovou spršku vhodnou pro vaši domácnost.

  ČÍST VÍCE
 • Inspirujte se koupelnou v námořnickém stylu!

  Inspirujte se koupelnou v námořnickém stylu!

  Vítr do plachet, vůně dálek, horký písek a šumění moře. Každá návštěva koupelny v námořnickém stylu navozuje pocit krátkých prázdnin, strávených ve vlastním domě. Zvedněte kotvy a s chutí vyplujte na širé moře – tedy, do nového dne!

  ČÍST VÍCE
 • Vybíráme vodovodní baterie s českou značkou RAVAK

  Vybíráme vodovodní baterie s českou značkou RAVAK

  Voda je základním elementem každé koupelny. Na tom, jak ji „zkrotíme“, závisí velká část naší spokojenosti z hotového díla. Ačkoli dnešní doba klade maximální důraz na trendy a  baterie se nabízejí v rozmanitém designu, to nejdůležitější je ukryto zejména v těle baterie. Na co se tedy soustředit při výběru vodovodních baterií?

  ČÍST VÍCE
 • Jak vyčistit záchod bez chemie?

  Jak vyčistit záchod bez chemie?

  Úklid není zrovna nejoblíbenější činností a u čištění toalet to platí dvojnásob. Potřebujete vyčistit závěsné WC nebo záchod s nádržkou bez chemie? Podívejte se na rady našich babiček, jak na to.
   

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat bidetovou baterii

  Jak vybrat bidetovou baterii

  Už i v sortimentu bidetových baterií, produktu, který byl dříve poměrně raritní, nyní existuje široký výběr. V nabídce SANITINO máme přes 300 bidetových baterií různých výrobců, stojánkových nebo podomítkových, s výpustí či bez výpusti, s různými typy ovládání. A my vám poradíme, jak zvolit tu pravou.

  ČÍST VÍCE
 • Inspirujte se moderními kuchyněmi GROHE

  Inspirujte se moderními kuchyněmi GROHE

  Budujete nový domov a hledáte inspiraci kuchyní? Plánujete rekonstrukci své letité kuchyně? Inspirujte se kuchyňským řešením GROHE a usnadněte si výběr džezů, kuchyňských baterií, doplňků a sorterů. Máme pro vás 4 kompletní kuchyňská řešení!

  ČÍST VÍCE
nahoru