Přeskočit na hlavní obsah

Ocenění a certifikáty

 

cover-1200x614.jpg

Diamanty českého byznysu
 

Základním posláním projektu Diamanty českého byznysu je objektivní zhodnocení nejúspěšnějších českých podnikatelských subjektů podle jejich ekonomických výstupů. Rudolf Jániš, majitel společnosti SANITINO, získal v roce 2019 nádherné 2. místo v rámci Pardubického kraje.

 

Známe Osobnosti Českého Goodwillu! (1).jpg

Osobnost Českého Goodwillu
 

Projekt Český Goodwill oceňuje poctivou práci a odpovědný přístup k okolí českých podnikatelů. V roce 2019 byl Rudolf Jániš, majitel společnosti a značky SANITINO, oceněn 2. místem v kategorii Osobnost Českého Goodwillu.

 

shop_roku_ocenění.png

ShopRoku Heureka
 

Srovnávací portál Heureka každým rokem hledá nejspolehlivější a nejoblíbenější e-shopy českých a slovenských zákazníků. I my jsme se svým internetovým e-shopem v Čechách i na Slovensku umístili v několika ročnících v kategorii Koupelny, Bydlení a design, kúpeľňa a bývanie a design.

Ocenění v České republice:

  • 2020 Cena kvality v kategorii Koupelny – finalista
  • 2019 Cena kvality v kategorii Koupelny – finalista
  • 2018 Cena popularity v kategorii Bydlení a design – vítěz
  • 2017 Cena popularity v kategorii Bydlení a design – vítěz

Ocenění na Slovensku:

  • 2020 Cena kvality v kategorii Kúpeľňa – vítěz
  • 2019 Cena kvality v kategorii Kúpeľňa – finalista
  • 2018 Cena popularity v kategorii Bývanie a design – vítěz
  • 2018 Cena kvality v kategorii Kúpeľňa – finalista
  • 2017 Cena popularity v kategorii Bývanie a design – vítěz

 

logo-overeno--gold.png
logo-overeno--gold--sk.png

Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky
 

Jsme držitelem zlatého certifikátu Ověřeno zákazníky, který uděluje srovnávací portál Heureka v Čechách i na Slovensku. Tento certifikát je udělen na základě spokojenosti skutečných zákazníků s naším e‑shopem.

 

certifikát_APEK_final.png

Česká kvalita Certifikovaný obchod APEK


Od března 2021 je SANITINO členem české Asociace pro elektronickou komerci (zkráceně APEK), která sdružuje největší e-commerce lídry na území České republiky.

Zároveň jsme splnili všechny podmínky pro získání certifikátu APEK Certifikovaný obchod a od května 2021 se tímto certifikátem můžeme prokazovat. Naši zákazníci mají jistotu, že jsou dodržena všechna pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou. To znamená, že nakupují své koupelnové a kuchyňské vybavení u férového, zodpovědného a spolehlivého prodejce.

nahoru