Přeskočit na hlavní obsah

Ocenění a certifikáty

 

cover-1200x614.jpg

Diamanty českého byznysu
 

Základním posláním projektu Diamanty českého byznysu je objektivní zhodnocení nejúspěšnějších českých podnikatelských subjektů podle jejich ekonomických výstupů. Rudolf Jániš, majitel společnosti SANITINO, získal v roce 2019 nádherné 2. místo v rámci Pardubického kraje.

Zajímá vás více? Přečtěte si náš článek: Diamanty českého byznysu

 

Známe Osobnosti Českého Goodwillu! (1).jpg

Osobnost Českého Goodwillu
 

Projekt Český Goodwill oceňuje poctivou práci a odpovědný přístup k okolí českých podnikatelů. V roce 2019 byl Rudolf Jániš, majitel společnosti a značky SANITINO, oceněn 2. místem v kategorii Osobnost Českého Goodwillu.

Více najdete v našem článku: Známe osobnosti českého Goodwillu

 

shop_roku_ocenění.png

ShopRoku Heureka
 

Srovnávací portál Heureka každým rokem hledá nejspolehlivější a nejoblíbenější e-shopy českých a slovenských zákazníků. I my jsme se svým internetovým e-shopem v Čechách i na Slovensku umístili v několika ročnících v kategorii Koupelny, Bydlení a design, kúpeľňa a bývanie a design.

 

Ocenění v České republice:

Ocenění na Slovensku:
2017 Cena popularity v kategorii Bydlení a design – vítěz 2017 Cena popularity v kategorii Bývanie a design – vítěz
2018 Cena popularity v kategorii Bydlení a design – vítěz 2018 Cena popularity v kategorii Bývanie a design – vítěz
2019 Cena kvality v kategorii Koupelny – finalista 2019 Cena kvality v kategorii Kúpeľňa – finalista
2020 Cena kvality v kategorii Koupelny – finalista 2020 Cena kvality v kategorii Kúpeľňa – vítěz
2021 Cena kvality v kategorii Koupelny – finalista 2021 Cena kvality v kategorii Kúpeľňa – finalista

 

 

logo-overeno--gold.png
logo-overeno--gold--sk.png

Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky
 

Jsme držitelem zlatého certifikátu Ověřeno zákazníky, který uděluje srovnávací portál Heureka v Čechách i na Slovensku. Tento certifikát je udělen na základě spokojenosti skutečných zákazníků s naším e‑shopem.

 

certifikát_APEK_final.png

Česká kvalita Certifikovaný obchod APEK


Od března 2021 je SANITINO členem české Asociace pro elektronickou komerci (zkráceně APEK), která sdružuje největší e-commerce lídry na území České republiky.

Zároveň jsme splnili všechny podmínky pro získání certifikátu APEK Certifikovaný obchod a od května 2021 se tímto certifikátem můžeme prokazovat. Naši zákazníci mají jistotu, že jsou dodržena všechna pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou. To znamená, že nakupují své koupelnové a kuchyňské vybavení u férového, zodpovědného a spolehlivého prodejce.


Ocenění Českých Lídrů a Ocenění Českých Exportérů

V letošním roce se nám povedlo získat nádherné 2. místo v Ocenění Českých Lídrů a zároveň se stát finalistou v Ocenění Českých Exportérů. Obě soutěže pomáhají firmám budovat hrdé Česko.

Porota na základě ekonomických výsledků výhradně českých firem s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci ocení nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky. V letošním roce 118 finalistů bylo letos vybráno z 1529 společností, které vyhověly kritériím soutěže. 

ocenění českých lídrů

ocenění českých exportérů

nahoru