O nás

 -

V roce 2009 byste nás spočítali na prstech jedné ruky. S velkým očekáváním jsme se vrhli po hlavě do práce a věnovali jí každou volnou chvilku – po nocích, o víkendech i svátcích jsme vyřizovali vaše požadavky, balili zboží k expedici a radili vám s výběrem vhodného vybavení do koupelny a kuchyně. Společnost jsme založili od nuly a několik let jsme věnovali veškerý svůj volný čas, ale nelitujeme toho, protože naše snaha se vyplatila!

Naše „rodina“ se postupně rozrostla a roste neustále dál stejně jako naše sídlo a logistická centra. Pracujeme na sobě – vzděláváme se, školíme se, rozvíjíme se a modernizujeme. Věříme pouze prověřeným renomovaným světovým i českým značkám a společně s nimi se již několik let snažíme vykouzlit spokojená rána v každé koupelně. V naší nabídce SANITINO najdete opravdu rozmanitý výběr sanitární keramiky, vodovodních baterií, sprchových koutů, koupelnového nábytku, zrcadel i koupelnových doplňků.

Koupelny však nejsou jedinou naší devízou, myslíme i na vaše kuchyně a samozřejmě zdraví. Nabízíme kvalitní kuchyňské dřezy a moderní i klasické kuchyňské baterie oblíbených značek jako je Franke, Blanco, Grohe a Hansgrohe. Zaměřili jsme se i na dostupnou domácí filtraci vody.    

Víme, že kvalita je důležitá, proto si naše dodavatele pečlivě vybíráme stejně jako své kolegy. Sledujeme novinky a trendy, pravidelně se školíme, a proto svým zákazníkům umíme poradit s výběrem vhodného produktu. Odměnou nám jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí a nechávají se inspirovat. Za jejich spokojenost jsme získali od Heuréky zlatý certifikát Oceněno zákazníky a několik ocenění v každoroční soutěži ShopRoku. 

Chcete se dozvědět o novinkách a akcích jako první? Nenechte si ujít zasílání našeho newsletteru.

Načerpejte inspiraci, nechte si poradit nebo zkoumejte nové koupelnové a kuchyňské trendy i pomocí našich sociálních sítí. Najdete nás na Facebooku, Instagramu a nově i na Pinterestu.

nahoru