Přeskočit na hlavní obsah

Poradna

 • Jak vybrat sklo do sprchového koutu?

  Jak vybrat sklo do sprchového koutu?

  Kde se setkáme s velkými prosklenými plochami? Asi vás nejprve napadnou okenní tabule. Typově se zde jedná o obyčejné sklo, které se vyznačuje křehkostí, proto je snadné jej rozbít. Potom by vás mohla napadnout okna aut. Jejich sklo je laminované nebo temperované a rozbít jej není vůbec jednoduché. Podobně odolné jsou rovněž skleněné výplně ve sprchových koutech. Tomuto tématu věnujeme náš článek. Nebudeme se samozřejmě bavit o tom, jak takové sklo rozbít, ale jak vybrat to nejvhodnější.
   

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat nábytek do koupelny

  Jak vybrat nábytek do koupelny

  Ačkoli bývá koupelna jednou z nejmenších místností v bytě, je třeba zde umístit relativně dost věcí. Abyste prostor vizuálně nezahltili a zároveň měli vše potřebné po ruce, je vhodné pořídit koupelnový nábytek. Jaký vybrat?
   

  ČÍST VÍCE
 • Jaké světlo zvolit do koupelny

  Jaké světlo zvolit do koupelny

  Romantické filmy osvětlují koupelnu svíčkami, detektivní příběhy ostrým světlem, umělecky zaměřené scenérie jsou zase plné barev a odlesků. Jaké světlo do koupelny zvolit v běžném životě, abyste se zde cítili příjemně a zároveň viděli na vše potřebné?
   

  ČÍST VÍCE
 • Jak vybrat ventilátor do koupelny

  Jak vybrat ventilátor do koupelny

  Plísně mají dopad nejenom na vzhled interiéru, ale především na naše zdraví, proto bychom je neměli brát na lehkou váhu. Nejvíc se plísním daří v koupelnách, a to kvůli nadměrné vlhkosti. Ta se dá výrazně snížit koupelnovým ventilátorem. Jak vybrat ten správný?

  ČÍST VÍCE
 • Technologie RAVAK

  Technologie RAVAK

  Podívejte se, jak vám technologie RAVAK zlepší život v koupelně. Kromě toho, že vám usnadní údržbu sprchových koutů, zvýší i váš hygienický komfort.
   

  ČÍST VÍCE
 • Technologie Ideal Standard

  Technologie Ideal Standard

  Aquablade, Diamatec nebo Ideal Clean – že vám tyto pojmy nic neříkají? Podívejte se, jak vám technologie Ideal Standard pomohou zvýšit hygienický standard a výrazně usnadnit údržbu koupelnového vybavení. 

  ČÍST VÍCE
nahoru