Přeskočit na hlavní obsah

Novinky a trendy

 • Villeroy & Boch slaví 275. narozeniny!

  Villeroy & Boch slaví 275. narozeniny!

  Od porcelánu až po elektronický bidet. Tak by se jednoduše dala shrnout historie světoznámé značky Villeroy & Boch. Její historie je ale mnohem pestřejší. Pojďte se s námi podívat na nejzajímavější milníky značky, která letos slaví své 275. narozeniny!
   

  ČÍST VÍCE
 • GROHE: Aby byla změna krásná a funkční

  GROHE: Aby byla změna krásná a funkční

  Plánujete rekonstrukci či renovaci? Dostali jste chuť něco ve svém domově změnit? Chcete svůj domov přizpůsobit novým trendům? Ať už za touhou po něčem novém stojí cokoli, vězte, že spokojenost určitě naleznete při spolupráci se značkou GROHE, která má se se změnami hluboké zkušenosti.
   

  ČÍST VÍCE
 • RAVAK - koupelnové baterie Espirit

  RAVAK - koupelnové baterie Espirit

  Série koupelnových baterií Ravak Espirit se poprvé představila světu v roce 2022 na Designbloku, největší a nejnavštěvovanější přehlídce současného designu a módy ve střední Evropě. Instalaci navrhlo uznávané studio Vrtiška & Žák. Návštěvníci možná ani netušili, že to, co vypadá jako působivá umělecká instalace vybízející k interakci, se brzy stane trvalou součástí nabídky oblíbeného tvůrce vybavení koupelen. Jinými slovy, že se krásné koupelnové baterie Ravak Espirit brzy přesunou z galerie do domácností koncových uživatelů.
   

  ČÍST VÍCE
 • RAVAK - Černá v koupelně

  RAVAK - Černá v koupelně

  Černá barva si získává čím dál větší oblibu. Není se čemu divit. Přináší neotřelý, nadčasový styl, eleganci a určitý punc sebevědomí. Černá řada sanitárního vybavení RAVAK nenechává nic náhodě a vedle těchto pocitových parametrů přináší i skvělé parametry technické a designové, jež podporuje moderními technologiemi. Pojďme se na některé z produktů podívat zblízka.
   

  ČÍST VÍCE
 • Sanela: elegantní úspora vody

  Sanela: elegantní úspora vody

  Umyvadlové baterie patří mezi nejvíce zatěžované vybavení domácnosti. Z hlediska výdrže a funkčnosti jsou na ně proto kladeny vysoké nároky. Senzorové baterie Sanela SLU 60 a SLU 60B však jdou dál. Vedle vysokého uživatelského komfortu a dlouhodobé spolehlivosti nabízejí významnou úsporu vody.
   

  ČÍST VÍCE
nahoru