Přeskočit na hlavní obsah

Novinky a trendy

 • Inovativní toalety Subway 3.0 od Villeroy & Boch

  Inovativní toalety Subway 3.0 od Villeroy & Boch

  Společnost Villeroy & Boch patří mezi dlouhodobě stabilní lídry na trhu se sanitárním vybavením. Svou pozornost cílí na vytváření precizních výrobků, které jsou schopny naplnit ta nejvyšší očekávání náročného zákazníka. Příkladem mohou být inovativní WC ze série Subway 3.0.
   

  ČÍST VÍCE
 • Koupelnové doplňky Keuco: estetický design a funkčnost

  Koupelnové doplňky Keuco: estetický design a funkčnost

  Koupelna je nejen místem pro hygienu, ale i pro relaxaci. Pro ideální kombinaci estetiky a funkčnosti ve vaší koupelně jsou koupelnové doplňky značky Keuco skvělou volbou. Keuco je prestižní německá značka, která působí na trhu sanitární techniky od roku 1953. S výrobními závody v Německu nabízí Keuco široký sortiment produktů, včetně vodovodních baterií, zrcadel, koupelnového nábytku nebo koupelnových doplňků. Produkty značky se vyznačují vysokou kvalitou a designem, a jejich cílem je proměnit koupelnu v pohodlný prostor pro odpočinek.

  ČÍST VÍCE
 • Villeroy & Boch slaví 275. narozeniny!

  Villeroy & Boch slaví 275. narozeniny!

  Od porcelánu až po elektronický bidet. Tak by se jednoduše dala shrnout historie světoznámé značky Villeroy & Boch. Její historie je ale mnohem pestřejší. Pojďte se s námi podívat na nejzajímavější milníky značky, která letos slaví své 275. narozeniny!
   

  ČÍST VÍCE
 • GROHE: Aby byla změna krásná a funkční

  GROHE: Aby byla změna krásná a funkční

  Plánujete rekonstrukci či renovaci? Dostali jste chuť něco ve svém domově změnit? Chcete svůj domov přizpůsobit novým trendům? Ať už za touhou po něčem novém stojí cokoli, vězte, že spokojenost určitě naleznete při spolupráci se značkou GROHE, která má se se změnami hluboké zkušenosti.
   

  ČÍST VÍCE
 • RAVAK - koupelnové baterie Espirit

  RAVAK - koupelnové baterie Espirit

  Série koupelnových baterií Ravak Espirit se poprvé představila světu v roce 2022 na Designbloku, největší a nejnavštěvovanější přehlídce současného designu a módy ve střední Evropě. Instalaci navrhlo uznávané studio Vrtiška & Žák. Návštěvníci možná ani netušili, že to, co vypadá jako působivá umělecká instalace vybízející k interakci, se brzy stane trvalou součástí nabídky oblíbeného tvůrce vybavení koupelen. Jinými slovy, že se krásné koupelnové baterie Ravak Espirit brzy přesunou z galerie do domácností koncových uživatelů.
   

  ČÍST VÍCE
nahoru