Přeskočit na hlavní obsah

Proč je sprchový set Pulsify skvělou volbou?

Sprchový systém hansgrohe Pulsify přináší nový rozměr sprchování. Jaké jsou jeho přednosti? Umožňuje pohodlné nastavení úhlu horní sprchy, což zaručuje, že voda dokonale pokryje celé tělo. Proud PowderRain vás zahalí do jemného letního deště přímo ve vaší koupelně. Během sprchování se už nikdy neopaříte o sprchovou baterii, protože je vybavena technologií CoolContact, která zajišťuje, že baterie zůstane chladná.

Údržba sprchy je snadná díky technologii QuickClean. Vodní kámen a nečistoty odstraníte ze sprchových trysek pouhým přetřením. Součástí je integrovaná polička pro odkládání sprchovacích pomůcek, není tak nutné další příslušenství. Pulsify je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají efektivitu, pohodlí a moderní technologie v jednom.

sprcha.png
/-a74018---yQhCJnEx/fast-drain.jpg
/-a74019---k8Rxys3q/cool-contact.jpg
/-a74020---jX6gfzuO/select.jpg
/-a74021---tdMDvwFS/quick-clean.jpg
/-a74022---y2gCdJmg/powder-rain.jpg
/-a74023---eEoEMioM/nastavitelny-uhel.jpg

#FeelPulsified se sprchami hansgrohe!

video.png
Hansgrohe

Proč právě Hansgrohe?

Společnost Hansgrohe se sídlem v Schiltachu v německém Schwarzwaldu získala během své více jak 120leté historie v sanitárním sektoru pověst předního inovátora v oblasti technologie, designu a trvalé udržitelnosti. Baterie, sprchy a sprchové systémy společnosti Hansgrohe jsou opravdovými originály, které vnášejí do koupelen a kuchyní pohodlí i krásný vzhled.

+18

Zobrazit více

Další varianty sprch hansgrohe

Podívejte se
na kompletní nabídku sprch hansgrohe

nahoru