Přeskočit na hlavní obsah

Dávkovače mýdla Simplehuman nabízí víc, než si umíte představit

Dávkovače se často vybírají podle vzhledu. Někteří se dívají i na jejich objem, aby nemuseli často doplňovat mýdlo. Jiní je chtějí pouze postavit, další zase upřednostňují instalaci na zeď. Ale dávkovače mýdla od firmy Simplehuman toho nabízí mnohem víc.

Dávkovač mýdla je často přehlížený produkt, který ale dokáže ovlivnit váš komfort i hygienu. Většina lidí vybírá dávkovač podle designu nebo ceny, ale to není to jediné, na co byste se při svém výběru měli zaměřit. Zajímat by vás měla například i kvalita pumpičky, možnost instalace, použitý materiál apod. Zvážit byste měli i bezdotykovou variantu, kterou najdete například u značky Simplehuman. 

 

O značce Simplehuman

Značka Simplehuman myslí již od počátku svého působení na váš komfort. Prostřednictvím praktických produktů vám každý den zlepšuje život, aniž byste si to uvědomovali. Po velkém úspěchu s bezdotykovými odpadkovými koši se firma zaměřila na další vybavení do domácností –bezdotykové i manuální dávkovače na mýdlo, senzorová kosmetická zrcátka s LED osvětlením, organizéry do skříní, držáky na utěrky, sprchové poličky a mnoho dalšího.

V dnešním článku se ale zaměříme na bezdotykové dávkovače mýdla a dezinfekce.

simplehuman

 

Proč zvolit bezdotykové dávkovače mýdla?

Představte si situaci, kdy s mokrýma rukama saháte na pumpičku dávkovače mýdla. Na pumpičce kromě několika kapek vody zůstanou i bakterie. Bezdotykové technologie chrání vaše zdraví před škodlivými bakteriemi a viry a zároveň zachovávají perfektní čistotu samotného dávkovače a jeho okolí.  

Navíc jak všichni víme, ne všechny pumpičky jsou na nanášení mýdla ideální. Zvláště u levnějších dávkovačů se můžete setkat s nepraktickými pumpičkami, které dávkují mýdla málo, nebo naopak až příliš. Často se v nich mýdlo zasekne, takže musíte vyměnit celou pumpičku nebo ji zmáčknout několikrát. To můžete vidět i na přiloženém videu, kde je zachyceno, jak značka Simplehuman zábavným způsobem testovala další dávkovače mýdla.

 

 

Jak funguje bezdotykový dávkovač mýdla?

Simplehuman_ST1064dn2.jpg

Bezdotykový dávkovač mýdla Simplehuman má v sobě zabudovaný vestavěný lithium-ion akumulátor, který na jedno nabití vydrží až 3 měsíce pravidelného provozu. Baterie zajišťuje chod dávkovače a senzor se postará o dávkování.

Množství mýdla či pěny si určíte tím, jak daleko od čidla umístíte ruku – čím dále dáte ruku, tím více mýdla nebo pěny dostanete.

Výhodou je také voděodolnost dávkovače. Díky třídě voděodolnosti IP66 se nemusíte bát dávkovač omýt pod vodou. Nic se mu nestane.

 

Nezapomeňte na kvalitní pumpičku

Jak jsme si řekli v úvodu – design a cena nejsou při výběru dávkovače mýdla stěžejní. Zaměřte se také na kvalitu pumpičky a hadičky. Bezdotykové i manuální dávkovače mýdla Simplehuman v sobě mají zabudovanou kvalitní hadičku, která je odolná vůči ucpání, takže zajistí nepřerušovaný průtok mýdla.

Součástí dávkovače je i silikonový ventil, který zamezí odkapávání mýdla na desku. A zvýšený komfort poznáte i při doplňování mýdla trychtýřem.           

Simplehuman                   simplehuman dávkovač mýdla


Mýdlo i dezinfekce

S rozšířením nemoci COVID se nám rozmohl takový nešvar – lidé začali používat dávkovače mýdla také pro dezinfekci, což výrobci nevidí rádi. Dezinfekce má oproti mýdlu jiné složení a může poškodit hadičku, pumpičku i samotný dávkovač mýdla. Ale v případě dávkovačů Simplehuman tento problém řešit nemusíte. Kromě tekutého mýdla můžete dávkovač využít také pro dezinfekci nebo například pro mycí prostředek v kuchyni.

 

Dávkovače mýdlové pěny

Máme dobrou zprávu i pro milovníky mýdlové pěny, protože i na tu má Simplehuman přizpůsobené produkty. Dávkovače mýdlové pěny zajišťují dokonalou konzistenci mycího přípravku díky provzdušňovacímu membránovému čerpadlu. Díky němu se můžete těšit z bohaté mýdlové pěny každý den. A i v tomto případě je doplnění velice snadné – buď dolijete pěnu do kazety, nebo starou kazetu vyndáte a vložíte novou, již naplněnou.

simplehuman


Dávkovače do vany či sprchy

Vadí vám, jak se všude válí lahvičky od tělového mýdla, šamponu a kondicionéru? Pořiďte si od firmy Simplehuman i dávkovače do vany nebo do sprchy. Ty sice nejsou bezdotykové, ale i tak nabízí spoustu vychytávek. Jednou z nich je páčka na konci zásobníku, se kterou si můžete přesně nastavit ideální množství produktu na jednu dávku.

Na dávkovačích také naleznete praktické háčky k zavěšení mycí houby. Dokážou odolat rzi a jednoduše se čistí. Snadné doplňování vás u značky Simplehuman snad už ani nepřekvapí – zde ho umožní dostatečně široký otvor. Nakonec vám už zbývá si pouze zvolit, zda budete chtít dávkovač s jednou, dvěma, nebo třemi nádobami.

 

Design

A nyní se dostáváme k designu, který vás bude zajímat, pokud chcete mít svou koupelnu v jednotném stylu. Značka Simplehuman nabízí několik barevných variant svých produktů. Nechybí kartáčovaná nebo lesklá nerez, ale i kombinace nerezové ocele s bílou barvou. Velice oblíbenou variantou je také růžové zlato (rose gold).

simplehuman

 

Bezdotykový dávkovač do veřejných prostorů?

Jestli vás dávkovače Simplehuman zaujaly, ale potřebovali byste je umístit na více frekventovaná místa, pak vaši pozornost jistě upoutají dávkovače s roční výdrží nabití.

nahoru