Přeskočit na hlavní obsah

PŘEMÝŠLEJME O PITNÉ VODĚ

Voda je důležitou součástí našeho každodenního života. Bez ní bychom nepřežili ani týden. Proto je důležité mít přístup ke kvalitní pitné vodě a zároveň aktivně pracovat na snížení její spotřeby.

Věděli jste, že na výrobu 1 litru běžně dostupné balené vody je potřeba až 7 litrů vody a do ovzduší se uvolní 600 g CO2?*

* Výsledky z testu „Deutsche Umwelthilfe“ (Environmental Action Germany).

Řešení? Inovativní kuchyňský systém GROHE Blue!

Kdo říká, že chutná voda musí být pouze z plastových lahví? Systém GROHE Blue vám umožní snížit spotřebu vody a emisí, protože spotřebujete pouze vodu, kterou reálně vypijete. Navíc se zbavíte zbytečného plastu, a tím pomůžete i naší planetě.

Věděli jste, že ...

s jedním aktivním uhlíkovým filtrem na 3 000 litrů vody ušetříte tolik plastových lahví, že byste si s nimi mohli postavit věž o velikosti dubajského mrakodrapu Burdž Chalífa?

baterie_Grohe_31455001_1300×1000_px.png
=
filtr_146×474_px.png
1 ks
=
lahev.png
2 000 ks
35 cm
=
vez.png
700 m

VYBRALI JSME PRO VÁS

Z NAŠEHO BLOGU

Vytvořme společně Česko bez plastů s GROHE Blue

Přemýšleli jste někdy, kolik vody se spotřebuje na 1 láhev balené vody? Zajímá vás, jaký je životní cyklus vody v PET lahvi, než se dostane k vám domů? Udržitelnost je v poslední době hodně skloňovaným pojmem. Není divu! Voda je naší životně důležitou součástí. Bez ní bychom nepřežili ani týden, a proto je nutné ji chránit. Podívejte se, jak se můžete zapojit i vy!

ČÍST VÍCE

KOUZLO SE UKRÝVÁ VE FILTRU!

Filtrace vody

Systémy GROHE Blue jsou vybaveny bezkonkurenčním pětifázovým filtrem, který vytvořila společnost GROHE ve spolupráci s BWT, předním světovým výrobcem filtračních systémů. Filtr zbavuje vodu škodlivin a nečistot, snižuje obsah vodního kamene a vylepšuje celkovou chuť vody.

Jste připraveni na život bez plastových lahví?

+3

Zobrazit více

PODÍVEJTE SE
NA KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ GROHE BLUE

Hodnoty značky GROHE

Kvalita

Kvalita

Technologie

Technologie

Design

Design

Udržitelnost

Udržitelnost

nahoru