Přeskočit na hlavní obsah

GROHE Euphoria SmartControl: Zážitek ze sprchování máte ve svých rukou

Když se spojí dva unikátní výrobky, vznikne jedinečný produkt, který promění obyčejné sprchování v neobyčejný zážitek. Představujeme vám novinku - GROHE Euphoria SmartControl, sprchový systém, s nímž už nikdy nebude mytí fádní jako dřív.

GROHE Euphoria SmartControl je jediný sprchový systém na světě, u něhož si pomocí tlačítek regulujete intenzitu proudu a který si vaše nastavení pamatuje i příště.  Oceníte na něm  termostatickou baterii s nejrychlejší reakční dobou na trhu, několik typů proudů pro masáž hlavy a ramen nebo dokonalé vymytí šamponu z vlasů a v neposlední řadě snadné ovládání a nádherný design.
 

Autorem mistr technologií

Jejím autorem je Manfred Kühn – mistr GROHE technologií, který povýšil obyčejné sprchování na wellness zážitek, když navrhl speciální sprchovou hlavici GROHE Power & Soul. Nyní svoji myšlenku zdokonalil na celý sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl.

            


Termočlánek srdcem soupravy

„Srdcem tohoto sprchového systému je termočlánek v termostatické baterii, který za 0,3 vteřiny vyrovná teplotu vody a udrží ji konstantní po celou dobu sprchování,“ říká Rudolf Jániš, specialista v oblasti sanitární techniky a majitel internetového obchodu Sanitino.cz.  

GROHE vyrábí termostatické baterie s nejrychlejší reakční dobou na trhu. Změnu teploty téměř nepocítíte a nemusíte se obávat, že se spálíte nebo ochladíte, jakmile někdo z rodiny zapne pračku nebo se pustí do mytí nádobí.

           


Jedinečné nastavení intenzity proudu

„GROHE SmartControl  je jedinou sprchovou soupravou, u níž regulujete intenzitu proudu - a to přímo na sprchové baterii,“ vysvětluje Rudolf Jániš. Zaujme vás pohodlným a jednoduchým ovládáním. Vyberte si typ proudu, stiskněte tlačítko start/stop a otočte jím. Pak už jen zavřete oči a rozjímejte. Nepopsatelný zážitek. Ještě v ručníku se budete těšit na příště.

             


Osvěžující déšť i relaxační masáž

Součástí sprchové soupravy je horní i ruční sprcha Euphoria. Můžete si dopřát široký proud pro vypláchnutí šamponu z vlasů nebo koncentrovanou vodní trysku, která vás spolehlivě osvěží a odplaví z vás veškerý stres. Ponořte se i do dešťové sprchy, po které jste vždy toužili. Není nic příjemnějšího, než se uvolnit po náročném dni. Přejete si spustit dva proudy najednou? Žádný problém, protože obě sprchy se dají navzájem kombinovat.

            


Chytrý systém s pamětí

Nastavení teploty a průtoku vody se pokaždé uloží, což oceníte, když třeba na chvilku vypnete vodu, abyste se namydlili.  „Sprchový systém si ale zapamatuje nastavení i na příště. Tuto vlastnost oceníte především s malými dětmi, u kterých hrozí, že ve chvilce nepozornosti otočí pákou doleva a opaří se,“ doplňuje Rudolf Jániš.

             


Tisíckrát kontrolovaná kvalita

Během výrobního procesu odborníci v GROHE pečlivě testují a vylaďují k dokonalosti všechny součástky. Výsledkem je nádherný design a odborníky oceňovaná kvalita – GROHE již v minulosti za své výrobky získala celkem 27 prestižních světových ocenění Red Dot Awards, a navíc pětkrát titul Nejlepší z nejlepších.

 

Související produkty

nahoru