Přeskočit na hlavní obsah

Instalační moduly Geberit - jistota na obou stranách zdi

Závěsná toaleta je sanitárním prvkem, který si získal velkou popularitu nejen v komerčních prostorách, ale i v domácnostech. Místnosti poskytuje vizuální odlehčení a významně usnadňuje úklid. Abyste se na tento prvek mohli spolehnout, je třeba vsadit na kvalitní instalační moduly. Mezi nejvyspělejší patří ty od značky Geberit.
 

Geberit: tradice se zkušeností

Skupina Geberit patří mezi přední výrobce sanitárních produktů. Centrála se nachází ve Švýcarsku, avšak vyznačuje se silným lokálním zastoupením, a to ve více než 50 zemích světa. Celosvětově má přes 12 000 zaměstnanců. Svého postavení společnost Geberit dosáhla zejména výrobou kvalitních, vysoce spolehlivých produktů, mezi něž patří také instalační moduly a podomítkové nádrže. Společnost za své výrobky získala řadu mezinárodních ocenění a na poli sanitárního průmyslu vyniká řadou inovativních řešení a průlomových objevů.

 

Instalační moduly Geberit: spolehlivá svoboda

Závěsná toaleta se stala nedílnou součástí moderních koupelen. A není se čemu divit. Přinášejí sem nadčasový design, dobře se udržují v čistotě, a pokud vsadíte na kvalitní produkty, jsou dlouhodobě spolehlivé, ekologicky přívětivé, ekonomicky odlehčující a navíc se přizpůsobí vašim osobním požadavkům. Základem je inteligentní předstěnový instalační systém. Montážní prvky Geberit nabízejí řadu řešení, jež přesně splní vaše očekávání. Geberit nabízí dvě hlavní cesty: Geberit Duofix a Geberit Kombifix.

geberit duofix

 

Geberit Duofix: řešení pro suché zdění

Efektivní a stavebně dobře řešitelné je využití samonosných montážních prvků. Právě to nabízí série Geberit Duofix, která je určena k montáži do lehkých sádrokartonových stěn a pro předstěnovou montáž bez mokrých procesů. Jsou vhodné všude tam, kde nechcete velké stavební zásahy. Předností Geberit Duofix je jejich univerzálnost. Pomocí systémových profilů a stojin můžete vytvořit „konstrukci“ na míru. Na své si tedy přijdou i osoby se speciálními požadavky.

 

Geberit Kombifix: varianta pro zděné konstrukce

Řešením pro zděné konstrukce je série Geberit Kombifix (vhodná pro předstěnovou instalaci před zděnou nebo betonovou stěnou s předezděním). Instalační prvek není samonosný, je určen pro zazdění. Upevňuje se čtyřmi body ke stěně. Po připojení vodovodního a kanalizačního potrubí se Geberit Kombifix obezdí a následně omítne a obloží.

 

Proč instalační moduly Geberit?

  • Ocelová konstrukce – vyniká pevností, její povrch je ošetřen proti korozi.
  • Nosnost až 400 kg – pohodlí a bezpečí nabízí naddimenzovaná nosnost závěsného WC, která je testována až do nadstandardní hmotnosti 400 kg.
  • Bezpečná splachovací nádrž – podomítková nádrž je vyrobena z jednoho kusu, je bezešvá, čímž je riziko protékání minimalizováno, je též ošetřena proti kondenzaci vody, takže neohrožuje ani samotnou ocelovou konstrukci.
  • Bezrizikové splachování – k tomu dopomáhají trojitě svařovaná splachovací kolena.
  • Tichý provoz – instalační systémy a podomítkové nádrže jsou vybaveny soupravou pro tlumení hluku.
  • Snadná instalace – vše potřebné (včetně upevňovacího materiálu) je součástí balení, výhodou je pohodlný přístup ke všem částem, zároveň je garantována dostupnost dílů po dobu 25 let.

 

Související produkty

nahoru