Přeskočit na hlavní obsah

Nechcete čekat na instalatéra? Díky GROHE QuickFix nemusíte! Objevte kouzlo QuickTool a vyměňte si vodovodní baterii do 5 minut. Zajímá vás více informací? Přečtěte si náš článek.

V domácnosti jsme v předešlém roce trávili mnohem více času než obvykle. Jednak za to mohla pandemie koronaviru a s tím spojená opatření, ale jednak také práce na home office. A jak už to tak bývá, pokud v domácnosti nejste s něčím spokojení, chcete to změnit. A tak se mnoho domácností rozhodlo pro renovaci nebo modernizaci svého obydlí – ideálně vlastními silami.


GROHE QuickFix            GROHE QuickFix

 

Než přijde instalatér…

Znáte to, rozhodnout se o změně není složité, ale samotná realizace bývá mnohem komplikovanější. Zvláště když přijde řeč na peníze nebo na objednání profesionálů. Ne každý instalatér se může přizpůsobit vašim časovým možnostem nebo finanční situaci. Co teď? Hlavně nezoufejte! Vylepšení domova totiž může být docela jednoduché a přitom cenově dostupné – dokonce i v místnostech, jako jsou koupelny a kuchyně.

Jak na to? Vsaďte na kvalitní produkty a vyměňte si je svépomocí.  

 

GROHE QuickFix: překvapivě snadné

Značka GROHE přišla s revolučním řešením, které vám ušetří čas i peníze. Díky konceptu GROHE QuickFix nemusíte čekat na instalatéra nebo trávit hodiny čtením návodu k použití. Dokonce nepotřebujete žádné další vybavení – vše potřebné totiž najdete přímo v balení

 

Co znamená GROHE QuickFix?
 

GROHE_QF_3.png

Nové balení

GROHE QuickFix v novém kabátě! Výrobce jde s dobou – vsadil na poutavý, moderní design obalu, ale také na srozumitelnější, lidsky psané popisy. Díky tomu si snáze vyberete váš vysněný produkt a nic vás nemůže překvapit.

GROHE_QF_5.png

QuickGuide

Zapomeňte na nudné dlouhé návody, které nedávají smysl. V krabici najdete srozumitelný manuál psaný pro běžné lidi, nikoliv pro odborníky. A nechybí ani obrázky, které vám usnadní montáž. 

GROHE_QF_12.png

QuickTool

Balení umyvadlových a kuchyňských baterií Start obsahuje nástroj, který vám usnadní instalaci produktu. Postupně se tento pomocník objeví i u dalšího sortimentu. S QuickTool 3 v 1 jednoduše demontujete a namontujete připojovací hadičky, samotnou umyvadlovou baterii i perlátor. Doporučujeme tento nástroj nevyhazovat, ale přidat do vaší sbírky kutilského nářadí. 

4.png

QuickVideo

Pokud máte raději videa, rozhodně vás potěší QR kód v balení. Ten vám totiž zobrazí instalační video, kde uvidíte srozumitelně a jednoduše popsané úkony krok za krokem.

Přesvědčte se, že s GROHE QuickFix zvládne instalaci vodovodní baterie opravdu každý a je jedno, jestli jde o šikovného kutila, nebo někoho, kdo ještě nedržel hasák v ruce. Díky QuickTool máte vše, co k instalaci potřebujete, již ve svém balení. All in od GROHE

 

nahoru