Přeskočit na hlavní obsah

Intimní hygiena je čím dál tím více diskutovaným tématem a samozřejmě existují různá řešení pro uspokojení všech zákazníků. Firma TECE v loňském roce uvedla na český a slovenský trh sprchovací toaletu TECEone, která jako jediná na trhu nevyužívá elektřiny – ani pro ovládání toalety, ani pro ohřev vody.
 

Co charakterizuje TECEone?

01.jpg
Díky unikátní technologii nevyžaduje sprchovací toaleta TECEone připojení na elektřinu.

K provozu TECEone je třeba přivést pouze teplou a studenou vodu. To znamená, že instalace vyžaduje stejné technické nároky jako bidet či ruční sprcha. Toaleta TECEone je tvořená keramikou s moderním splachovacím okruhem „rimless“, zajišťující velice jednoduché čištění, a tudíž i dokonale čistý povrch po spláchnutí. Je opatřena duraplastovým ergonomicky tvarovaným sedátkem, které je vybaveno funkcí pomalého zavírání.

Společně s nadčasovým designem této toalety posunují uvedené funkce samotnou keramiku toalety TECEone na vrchol toho, co na trhu můžete najít.

Jak funguje TECEone?

02.png
Ovládání toalety je intuitivní – sprška je aktivována pouhým otočením pravého ovládacího panelu. Levá část slouží k nastavení teploty vody.

Samotná funkce oplachu je velice jednoduchá. Na levé straně toalety se nachází ovladač teploty s termostatem, který se pootočením nastaví na komfortní hodnotu. Je zde dokonce i pojistka proti opaření horkou vodou. Na pravé straně toalety je umístěn aktivátor oplachu. Jeho plynulým otočením se nejdříve tryska spršky očistí od případných nečistot. Možné je nastavit i intenzitu oplachu.

Výhodou této toalety je, že uživatel není limitován ohřevem vody a proud lze použít po téměř neomezenou dobu. Otočením do původní pozice se přívod vody uzavře a tryska zajede zpět do těla keramiky WC a tím je chráněna před nečistotami. Toaleta je vhodná pro děti i dospělé, muže i ženy, a to díky jejímu intuitivnímu a jednoduchému ovládání.

04.jpg
Žádná složitá zařízení – snadno se instaluje i udržuje.

Proč se rozhodnout ke koupi TECEone?

Design, funkčnost a nízké pořizovací náklady – to je TECEone. Funkční toaleta pro intimní hygienu se snadným intuitivním ovládáním a moderním designem doplní Vaši koupelnu, a podtrhne její dokonalost. Toaletu TECEone pořídíte za příznivou cenu.

 


ZDROJ: Foto + PR článek společnosti TECE Česká republika

Související produkty

Doprava zdarma
26 990 Kč s DPH
Expedice obvykle do 13 dní.
2 900 Kč s DPH
Expedice obvykle do 15 dní.
nahoru