Přeskočit na hlavní obsah

Rady a tipy

 • Zbavte se rybenek jednou provždy

  Zbavte se rybenek jednou provždy

  Mají rády teplo, tmu a vlhko, člověku neškodí, ale dokážou vystrašit a pořádně znepříjemnit ráno. Řeč je o rybenkách domácích – bezkřídlém hmyzu, který se vyskytuje především v koupelnách. Objevily se i u vás? Máme pro vás několik způsobů, jak se jich jednoduše zbavit!

  ČÍST VÍCE
 • Víte, jak si správně mýt ruce?

  Víte, jak si správně mýt ruce?

  Jak důkladně si myjete ruce? Věnujete této činnosti dostatek času nebo si ruce jen opláchnete vodou? Mytí rukou se zdá jednoduché až banální. Můžeme si mýt ruce i několikrát za den, ale pokud neznáme správnou metodiku, neznamená to ochranu před infekčními nemocemi. Máme pro vás podrobný návod, který vás hygienou rukou povede krok za krokem!

  ČÍST VÍCE
 • 6 pravidel dětské osobní hygieny

  6 pravidel dětské osobní hygieny

  Každý rodič jistě potvrdí, že vychovat svého potomka není žádná legrace a v případě hygienických návyků to platí dvojnásob. Dodržování zásad osobní hygieny je ale nezbytné pro zdraví i sebevědomí každého dítěte. Pojďme si tedy o tématu osobní hygieny u dětí říct něco víc.

  ČÍST VÍCE
 • 7 tipů pro krásnější vlasy

  7 tipů pro krásnější vlasy

  Vlasy jsou korunou krásy, na které si zvláště ženy velice zakládají. Co dělat, aby byly stále krásné, zdravé a lesklé? Podívejte se na naše tipy, protože správná péče o vlasy začíná v kuchyni a končí v koupelně!

  ČÍST VÍCE
nahoru